Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják hogy romáknál...

Nem dávid kérdése:

Miért mondják hogy romáknál nem különb a magyar gárda?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindkettő társaság egyszerű gondolkodású. A romákat szerintem nem kell részleteznem, mindenki ismeri őket. A gárdistáknak nem kell részletes okfejtés, ha megakarsz nekik magyarázni valamit. Elég ha jól csengő szavakat használsz és rákened valakire az összes rosszt, ami a világban van. Csak hát az élet nem ilyen egyszerű, nem lehet mindenre az a válasz, hogy "mert a cigányok, mert a zsidók, mert a fidesz és mszp"

Az ilyen emberek azt hiszik minél egyszerűbb a válasz,annál nagyobb az igazságtartalma és minél hangosabb valaki,annál jobban érvel. Na én pl ezekért nem tartom őket különbnek.

2012. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Én azért nem hasonlítanám össze a kettőt.


Inkább a pride felvonulókkal lehetne hasonlítania kettőt.Mind a kettő csak a provokáció céljából masírozik meg vonul.Egy kutya mind a kettő.



A romák viszont más téma.

2012. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

"Masírozgatás megy, de ha már tenni is kéne valamit, akkor mindjárt nem olyan lelkesek."


Hát igen, nem is tudom, hogy az árvizek idején kik mentek a cigányputrik megmentésének célját szolgáló gátakat építeni és homokzsákokat cipelni...

2012. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha ott lettél volna és nem a tvben követted volna az eseményeket akkor tudnád, h nem lábatlankodtak.

Akik viszont csak a kárt csinálták azok a cigányok voltak, nem győzték a rendőrök előállítani őket.

Szánalmas.

2012. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ott lettél volna és nem a tvben követted volna az eseményeket akkor tudnád, h nem lábatlankodtak. "


Szerintem én kicsit jobban meg tudom állapítani, hogy ki lábatlankodott és ki nem.

2012. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

„Nagy hőstett felmászni árvíz idején a gátra pózolni a fényképészeknek. Lehet, hogy hatékonyabb lett volna a vízkár elhárítás, ha ezek a bohócok nem lábatlankodnak ott annyit kizárólag kampánycélból.”


Ezek szerint a homokzsákok saját maguk álltak össze gáttá, bármiféle emberi beavatkozás nélkül? Fel kéne állni a TV elől, mert megrontja az emberi elmét...


„Szerintem én kicsit jobban meg tudom állapítani, hogy ki lábatlankodott és ki nem.”


Mert ki vagy te?

2012. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Jah, ha neked az a lábatlankodás, h valaki gátat épít, ahelyett, h más tulajdonát lopná akkor végülis igazad van.
2012. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

"Ezek szerint a homokzsákok saját maguk álltak össze gáttá, bármiféle emberi beavatkozás nélkül? Fel kéne állni a TV elől, mert megrontja az emberi elmét.."


Kisfiam, ezek szerint amíg nem létezett ez a bűnszervezet addig hagyták, hogy a víz vigye a házakat? Akkor is és most is a lakosok és a szakemberek hárították el az árvíz okozta veszélyhelyzetet nem pedig egy ilyen csőcselék.

2012. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
A cigányság már csak a létszáma miatt is nagyobb bűnszervezet.
2012. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

"Kisfiam, ezek szerint amíg nem létezett ez a bűnszervezet addig hagyták, hogy a víz vigye a házakat? Akkor is és most is a lakosok és a szakemberek hárították el az árvíz okozta veszélyhelyzetet nem pedig egy ilyen csőcselék."


1. Nem vagyok a fiad.

2. Egy szóval sem mondtam, hogy amíg nem volt Gárda, hagytak veszni mindent. Már megint olyanokat képzelsz a mondandómba amik nincsenek is ott...

3. Igen, igazad van, akkor is a lakosok és a szakemberek próbálták menteni amit lehetett. Később pedig a lakosok, a szakembere ÉS a Gárda. Érdekes, arról mindenki kussol, hogy a kétajtós kigyúrt kancigányok akkor is a Gárdát ócsároltáka gát tetején oltva, amikor az ő bőrüket is mentették...

2012. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!