Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordon 2014-ben fog...

Bajnai Gordon 2014-ben fog indulni a miniszterelnök választáson, szimpatizáltok vele? Mi lett volna, ha ő nem csak helyettes elnöknek választják meg?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 21:00
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
80%

Én remélem hogy indul és igen, szimpatizálok vele!

A második részét a kérdésnek nem teljesen értem...

Ő rendes miniszterelnök volt és nem helyettes.

2012. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudtam, hogy indulni fog 2014-ben, de akkor én rá és a szakértőire fogok szavazni. Amit a gazdaság stabilizálása érdekében tett kormányon, az előremutató volt, kár, hogy a Fizess letért a kijelölt útról és elvesztegettünk két évet. Magyarországon rengeteg megoldatlan probléma van, amit politikusaink csak halogatnak, míg ezért az elmaradt növekedéssel nagyon nagy árat fizetünk. Nem hiába jár már mindenki előttünk a V4-ek közül. Ha Bajnaiék kitöltenék a 4 éves ciklust valószínűleg történnének lépések a nagy társadalmi rendszerek ésszerűsítésére.
2012. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Csak Gyurcsány lemondása után volt kb. 1 évet, a választásokig.
2012. júl. 9. 21:18
 4/57 anonim ***** válasza:
77%
Akkor rá szavazok.A szerencsétlen törpe megint gyáva lesz elmenni a miniszterelnökjelöltek vitájára.
2012. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
83%
Remélem, indulni fog, részemről egy szavazat rá máris garantált.
2012. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%
Én is támogatom, ideje, hogy függetlenek irányítsák az országot. Jót tenne ennek a megosztott országnak, ennyire máshol nem gyilkolják egymást az emberek a szavazata miatt, mint nálunk. Szerintem az MSZP-Fideszből most már elég.
2012. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%
Induljon csak én is rá szavazok ha indul!
2012. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 AdamLeBron ***** válasza:
81%
A kérdésre konkrétan nem tudok válaszolni, de egy dolgot szeretnék tisztázni. Sosem volt és 2014-ben sem lesz Magyarországon miniszterelnök-választás. Pártokra és egyéni képviselőjelöltekre lehet szavazni. Miniszterelnök-jelöltekre nem.
2012. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
79%
Egy baloldali pártok ás civilek tömörülése jöhet létre és ennek a miniszterelnök jelöltje lehet Bajnai.
2012. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
83%
Ha elvállalja!
2012. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!