Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye visszaküldted, vagy...

Ugye visszaküldted, vagy visszaküldöd a nemzeti konzultációt!?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 21:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Egészen kicsi koromtól kezdve mérhetetlen haraggal tölt el, ha primitív módon hülyének néznek. A ravasz átverésekért nem haragszom, de a bazári trükkökért igen. Tehát nem, nem küldöm vissza.
2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Oszt mé?
2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy küldöm. El sem olvastam. Ment a kukába.
2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 nem dávid ***** válasza:
100%
remélem legalább újrahasznosítható papírból küldik mert nem akarok szennyezni a környezettet...
2012. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Elküldtem a Tappéval.
2012. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Pff...és még ti csodálkoztok, hogy leszar titeket a Kormány Hát ha ti leszarjátok, ők is lefognak. :) Most legalább kikérik az emberek véleményét is, nem úgy mint az elmúlt nyolc évben.
2012. júl. 15. 21:48
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Még a posta is elnézést kért, amiért az eredeti csomagolás sérült. Gyönyörű szép levélben leírták, hogy nem ők tehetnek róla (ebben az országban senki sem tehet semmiről egyébként...!) és átcsomagolták a levelet.


Ezek után beleolvastam 1-2 kérdésbe, de hamar rádöbbentem, hogy ez is olyan "felmérés", mint a népszámlálás ... milliárdokat "dobtunk" ki az ablakon azért, hogy egyébként is rász@rjanak a fejünkre és még többet lehúzzanak rólunk.



Nem erre kellene költeni a pénzt, hanem tenni is kéne végre valamit a jó élet reményébe. Hiába dolgozik vagy szeretne dolgozni a magyarság (ugyebár nincs munkalehetőség...), ha havonta hazaviszi kb. 90-100ezret jobb esetben. Ja és ezt is 10-12 órás munka után .. ezzel szemben a cigányokat és minden más külföldi állampolgárt támogatunk jó sok pénzzel és csodás törvényekkel, hogy éljenek vidáman.

Naponta látom, hogy az áruházláncok előtt állnak és pénzre cserélik .. azaz akarom mondani CSERÉLTETIK(!!!) az utalványokat.


Örülök annak, hogy gyereket szülök.. de lassan ez is olyan "kiváltság lesz", amit csak a gazdagok tehetnek meg!

Remek dolog, hogy több éven át fizettem a TB-met, de elvárja a szülészek 99,999999999999999%-a, hogy fizessem a hála pénzt. Miért is?! Nem az a dolga, hogy segítsen nekem világra hozni a gyermekem?! Elméletileg igen.. gyakorlatilag hozzád se ér, amíg nem fizetsz.


Tudnék még mit írni, de már ezek sem tartoznak a témához.


Összegezve: Feleslegesnek tartom az időt pazarolni arra a "levélre". Sosem fog semmi jó ebben az országban történni. Aki tud meneküljön! Mi már rég le vagyunk írva!

2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"Most legalább kikérik az emberek véleményét is, nem úgy mint az elmúlt nyolc évben."


Igen naiv vagy, ha tényleg elhiszed, hogy a Fideszt érdekli bármelyik szavazónak is a véleménye. Orbánék kormányra kerülésük óta folyamatosan olyan intézkedéseket hoznak, amelyekről korábban szó sem volt (magánnyugdíjpénztárak vagyonának államosítása, szentkoronás alaptörvény, szavazati jog a határon túliaknak stb.). Világos, hogy ez a "nemzeti konzultáció" is csak egy színjáték, hogy Orbán hivatkozhasson a népakaratra. Ehhez pedig nem kívánok asszisztálni.

2012. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tanultál kérdőívszerkesztést? Én igen. Ez nem véleménykikérés. Ez parasztvakítás. Így nem kérjük ki senki véleményét, konkrétumok nélküli, általánosságoknál maradó, sugalmazó kérdésekkel.

Csak hogy te is értsd

"8. „Vannak, akik szerint az államnak több eszközzel, jobban kellene segítenie a fiatalokat az elhelyezkedésben. Mások szerint a fiatalok elég segítséget kapnak az államtól.”

Milyen eszközökkel? Mire gondol? A csökkentett minimálbérre, ami a pályakezdő betanított munkásoknak járna? Pontosan kiket tekint fiataloknak? Ugyan úgy kell e vajon segíteni egy huszonéves diplomás pályakezdőn, mint egy tizennyolc éves melóson? Érted már, mi a probléma? Én sose adtam biankó felhatalmazást. Most sem fogok, hogy aztán az igenemet, vagy a nememet felhasználják a terveik igazolására.

2012. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
ahogy megkaptam dobtam is a kukába mert elázott
2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!