Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egykulcsos adó, adójóváírás...

Egykulcsos adó, adójóváírás eltörlése,27%-os ÁFA,37%-os EVA, csipszadó, új munkatörvénykönyv, Manyup helyett államinyugdíjpénztár. Melyik érintett ezek közül a legkellemetlenebbül?

Figyelt kérdés
Nekem az Áfa és az új munka tv. könyv, ami a legrosszabb, neked mi?
2012. júl. 18. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon nem érintenek, mert külföldön élek, otthon csak néha vásárolok ezt azt, azt pedig az itteni fizetésemből bőven megengedhetem magamnak.
2012. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy irodában dolgozom, mint adatrögzítő. Most kezdtem 2 hete. Előtte konyhán dolgoztam 4 évig.
2012. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Igazából egyik sem.

Az egykulcsos adóval emelkedett a fizetésem.

A 2 százalékpontos áfa-emelés nem látszik meg a havi kiadásokon, pedig nem váltottunk életmódot.

Alkalmazott vagyok, így az EVA körbe nem tartozom.

Új munkatörvénykönyvet bevezette a cég, minden megy tovább, ahogy eddig. Egy átlag dolgozó semmit nem érez belőle.

Manyup, na ez kemény dió, milliós összeget hagytam bent, de úgysem láttam volna még legalább 40 évig, tehát annyira nem bánt, mellette amúgy is van megtakarításom.

2012. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kihagytam a csipszadót, mivel nem iszunk energiaitalt, és csak havi 2-3 zacskó csipszet eszünk, igazából nem érdekel.
2012. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem az adójóváírás eltörlése. 13 ezerrel viszek haza kevesebbet.
2012. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az áfa mindenkit megsarcol mivel mindenen van áfa

a családot a magánnyugdíj pénztáros balhé laza 1 millával rövidítette meg és ebben csak az az igazi poén hogy KÖTELEZTEK a belépésre

ha nem lépek be nem tanulhattam volna


a "rabszolgatörvénykönyv" meg mindenkit meg fog szívatni maximum még nem érzi de előbb utóbb minden munkavállalón keményen fog csattanni az ostor

2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Telefonadót ki is hagytam. :)
2012. júl. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!