Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lelkileg összetört Bándy Kata...

Lelkileg összetört Bándy Kata gyilkosa, mondják a híradóban. Most sajnálni kéne? Miért kell sajnáltatni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy kell sajnálni,és én sem teszem.Én a lány édesanyját sajnálom aki elvesztette az értelmes okos gyermekét.Akinek ezentúl egy nyugodalmas éjszakája nem lesz,mert mindig a haldokló lánya lesz a szeme elött.Na,én csak őt sajnálom.
2012. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az RTL-től már hányingerem van, mindig a "szerencsétlen kisebbségieket" sajnáltatják, zsidókat, cigányokat, folyton háborognak a híradójukban is a rasszizmuson, ahogy belenéznek komoly fejjel a kamerába, és lemélyített hangon belemondják, hogy "Rasszizmus van!" "A cigányok félnek!" "A zsidókat inzultálják!", ez egyszerre röhejes, hogy ennyire hülyének néznek minket, másrészt marhára idegesítő, szájba tudnám vágni az összes RTL-est ilyenkor.


Azért mondták be, hogy ez a majom Péntek László összetört, hogy ne legyen már olyan brutális a tette a szemünkben, sajnáltatják, mert cigány.


A nyakamat rá, hogy 1-2 héten belül lesz egy riportfilm a bűnöző cigányokról, és úgy lesznek beállítva, mint a társadalom szegény áldozatai, akik nem tudnak integrálódni a szemét, rohadt, rasszista magyarok miatt.


Magyargyűlölő az RTL, ez van!


Engem nem érdekel, hogy a cigányok mit csinálnak, nem is kéne őket "integrálni", úgy se tudnak integrálódni, aki akar, az tud most is, csak iskolába kéne járniuk, nem mellé, aztán meg dolgozni valamit, éjjel meg aludni, mert éjjel ezek buliznak, zenét hallgatnak, nappal meg dög.lenek.


Szóval utálom már ezt a sajnáltatást, ami itt megy, nem kell őket integrálni, éljenek retkesen a putrijukban, ahogy tudnak, ez a része nem érdekel a dolognak, az viszont tűrhetetlen, hogy a bűncselekmények többségét ők követik el.


Szigor kellene ide, és valahol egy kis megfélemlítés, hogy húzzák meg magukat, és ne inzultálják a magyarokat.

Dolgozzanak valamit, aztán tőlem rájuk is dőlhet a ház, ha nem javítják.


Úgyse érdemes velük foglalkozni, mondom: aki akar az tud változtatni, aki nem akar, az meg csak röhög a sok szociális segítőn.

2012. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
mocskos komcsi liberális rtl!!!!
2012. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Én sajnálom... tőle a vizet és az életet. Egy dolgot nem sajnálnék tőle: az akasztófát.
2012. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
1 szavat nem szabad elhinni a mocskosnak! Valaki megohetne...nah majd ha kijon...lesz egy par ember aki szivesen megtenne,mert most orzik mint a gyemantot....en ha a lany anyja lennek,en leszurnam..nekem aztan mindegy lenne mikor mennyit kapnek....
2012. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben 500 évet adnék ennek a mocsoknak! Sajnálom Katát!
2014. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Dehogy sajnálok egy közönséges gyilkost! Ez a legkevesebb a tettéjért !
2014. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na, állítólag kijárta a 8 osztályt, most éppen munkát keres a börtönben!


Szibériában vagy valami különösen forró, 50 fokos melegben kéne dolgoztatni, kőbányában vagy sóbányában. Valamint minden egyes nap végén csupaszra vetkőztetve véresre korbácsolni. Ételt is csak minimálisat kapna, azt is csak valami pépeset, mert az összes fogát is ki kéne b..zkodni vagy húzni, érzéstelenítés nélkül... legalább könnyebben le tudná majd szopni a többi elítéltet és néhány perverz fegyőrt, ha arra kényszerítenék! :) Ha meg már teljesen felőrlődne és nem bírná tovább a munkát, már hörögne és meg akarna dögleni, egyszerűen fel kéne kötni valahová és úgy is hagyni. A helyi dögevők és paraziták jót lakmározhatnának belőle - biztos lennének férgek, akik talán nem találnák túl büdösnek és gusztustalannak őt és a húsát..


Ezt kéne tenni, nem pedig az adófizetők nem kis adójából dédelgetni, tutujgatni meg celebet csinálni ebből a genetikai hulladékból, ebből az undorító féregből.


Állítólag a pulyáját is jó párszor megerőszakolta, az meg azért is olyan lelki sérült most az óvodában; a "kedves" apuka törődött vele jó derekasan és becsülettel, sok vaskos se99bekukit kapott tőle a kis Lacika. Ezért is tiltotta el ettől az aberrált, retkesnyakú torzszülöttől örökre a volt barátnője, a pulya anyja szerencsétlen sérült kis Lacikát, vonta meg tőle mindenkorra a láthatást - miután nemrég a bíróság neki ítélte a kis flúgos, suta ütődöttet, nem pedig a vén majomfejű nagyanyának, aki semmit sem foglalkozott vele.

2014. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igaza van a cigányvajdának: az egész családját büntetni kéne - bár én valahol szánom is a prosti barátnőjét, a pulyáját meg a majomfejű anyját. Ja, amúgy szerintem kevesen tudják, hogy A PULYÁJA, A KIS LACIKA AZÉRT ANNYIRA LELKI SÉRÜLT, MERT KORÁBBAN ŐT IS TÖBBSZÖR MEGERŐSZAKOLTA A "KEDVES" APUKA. Valóban "megbotozta" párszor azt a szerencsétlen, valószínűleg amúgy is sutának és ütődöttnek született gyereket. El is vették őt a vén majomfejű nagyanyától - akitől jót szintén semmit sem tanult - és bízták rá az állítólagos anyjára, akinek az a szándéka, hogy a lehetőségeihez képest megpróbálja emberségre nevelni. Reméljük, talán lesz is belőle valami, bár sajnos a vér nem válik vízzé. A gyerek sajnos már AZ APJA ÁLTAL SZEXUÁLISAN ZAKLATOTT, és "bizonyos" géneket is örökölhetett... Sőt a péntek cigánytól még az is kitelik, hogy a gyerek nem is a prosti barátnőjétől van, hanem a saját anyját csinálta fel, és tőle született a pulya, aki így a kis lacikának az anyja és a nagyanyja is egyben.. a hozzá hasonlóktól - akiknek a körében egyenesen sikk a vérfertőzés és a beltenyészet - már ez sem lenne különösebben meglepő. Ezért lenne az a becsületes álláspont, ha a péntek cigány anyja is lakolna, illetve ha a tróger fia sem egy börtönnek csúfolt luxusszanatóriumban lenne ajnározva és hizlalva az adófizetők pénzén, hanem mondjuk egy sóbányában végezne a kimúlása napjáig kemény fizikai munkát, száraz kenyéren élve és korbács által folyamatosan fingatva.
2014. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!