Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lelkileg összetört Bándy Kata...

Lelkileg összetört Bándy Kata gyilkosa, mondják a híradóban. Most sajnálni kéne? Miért kell sajnáltatni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 18:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
85%
Én ugyan nem sajnálom. Rohadjon meg a börtönben, ahova való!
2012. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

És akkor nem tört össze lelkileg, amikor azokat az állati ösztönös kommenteket írta az oldalára, és két kezével a társával rajulva megerőszakolta, majd megfojtotta áldozatát?


El akarja kerülni a börtönt, akárcsak Damu.

2012. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Jaj szegényke, hogy oda ne rohanjak... HÁT ÉN NEM SAJNÁLOM AHOGY EGYETLEN ÉRTELMES MAGYAR EMBER SE!
2012. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Tényeket közölt, nem kell rögtön összeesküvésre gyanakodni.
2012. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
kegyetlen gyilkos nem érdemel még sajnálatot sem, de az rtl-t is be kéne tiltsa már a kormány, mert bűnözőket sajnáltatnak, igazi komcsi csatorna, a komcsik mivel bűnözők így szeretik a többi bűnözőt is aki a békés, dolgos keresztény emberek életére és vagyonára tör!
2012. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Talán nem így kellett volna pszichológushoz fordulnia annak az elmebeteg állatnak.
2012. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

A Magyarországon való élet első szabálya: SOHA SOHA ne nézz híradót (csak ha épp nincs neted, ami neked láthatólag van).

Azért kell sajnáltatni, mert barmok. Én sem sajnálom, ha tényleg összetört, megérdemli.

2012. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, ki sajnáltatja? Közöltek egy tényt, emiatt senki nem fogja sajnálni. Nem a tette miatt tört meg, hanem, mert most követi a tette következménye.
2012. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Én a nőt sajnálom.


A gyilkosnak a méreginjekció való (nem pedig sajnálat).

2012. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell sajnálni. Ha tényleg összetört lelkileg, azt megérdemelte.
2012. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!