Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért különlegesebb Bándy...

Miért különlegesebb Bándy Kata meggyilkolása mint másé?

Figyelt kérdés

A hírek és minden napok óta ezzel van tele. Igen ám de ha nem egy rendőrségi pszichológusrol lenne szó, akkor is lenne ilyen felhajtás? Nem beszélve az 1 milliós jutalomrol.

Meg most azt is nézik h roma volt a gyilkos, más esetben viszont hiaba gyilkol a roma áldozatnak tekintik...

Minden tiszteletem Kataé de azért nem kellene ilyen különbségeket tenni gyilkosság és gyilkosság között.

Meg miert ölte meg az az ember?


Jobbikosok mit szóltok ehhez a gyilkossághoz?



2012. júl. 20. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

nem különlegesebb, inkább érdekes, sőt utólag lehetne állatorvosi ló. egyes jogvédők, rajvédők úgy akarják beállítani, hogy elzigetelt eset, meg semmi rasszista nincs. Csakhogy egy többszörösen büntetett előéletű, vastolvaj, naplopó cigány volt agyilkos.

Vajon Fliegauf bence csinál filmet? aligha...

2012. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt kérdeztem valamelyik nap, de nem kaptam rá választ.

Felháborító egy ilyen eset,de sajnos nem ez az első az országban, mégis csak erről hallani folyamatosan.

2012. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

"Felháborító egy ilyen eset,de sajnos nem ez az első az országban, mégis csak erről hallani folyamatosan."

ez az: ha cigány öl magyart, az nem első, meg mindennapos, és nem üti meg sok ember ingerküszöbét, ez a szomorú. meg az, hogy ha fordítva történik, akkor ENSZ BT-ig mindenki felháborodik, óriási hajcihő, satöbbi, film készül, mindenki rasszista lesz...

2012. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Igen ám de ha egy roma megöl egy magyart azzal nem foglalkoznak, sőt ha 100at akkor sem. Most h egy rendőrségi pszichológust ölt meg egy roma a csapból is ez folyik meg jutalompenz stb...

Mi ez a kettősség? A közembernek nincsenek olyan jogai, mint egy rendőrségi pszichologusnak?

2012. júl. 20. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!


MOST(!!!!!!!!!) hagyd abba!!!!


Bándy Kata édesanyja megkért minden JÓÉRZÉSÜ embert hogy NE használja fel lánya halálát POLITIKAI haszonszerzésre vagy SAJÁT céljai elérésére!!!!


Úgy gondolom innentől a politikai pártok és azok szavazóinak vagy az itt kommentelők színvonalát jellemzi aki mégis folytatja!!


Köszöntem!

2012. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Jobbikosként annyit tudok mondani hogy sajnos a magyar nép jelenleg bekötött szemmel jár, nem veszik észre hogy lassan mindenki azt csinál a magyarokkal amit akar. Ha a zsidót lezsidózzák már szalad is a ro.hadt kis Áder hogy bocsánatért esedezzen, de azt nem veszi észre h mi minden történik az országban a magyarokkal - azokkal az emberekkel akiket elméletileg képvisel. És akkor csodálkoznak ha zsidóbérencnek titulálják őket. Tessék most 20-án épp egy német házaspárt raboltak ki és erőszakoltak meg a cigányok. Minden héten van valami. De ha ez kell nekünk akkor ne csodálkozzunk. Nem érdemel a magyar semmit mert sík hülye nép lettünk...
2012. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
És igen azzal egyet értek hogy nagyon ki van emelve a Katás ügy, pedig nem ő az egyetlen áldozat!
2012. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!