Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi kormány törekvései...

A jelenlegi kormány törekvései nyomán mennyivel tolódott ki a magyar (magyar! , nem cigány/roma) lakosság kihalása? A népességfogyás mikorra éri el azt a kritikus szintet, amikor a cigányok többségbe kerülnek és a magyarok gyakorlatilag elöregednek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, 2050-re, de volt erről egy könyv, Európa végnapjai, ott mi szerepel?

2012. júl. 20. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A magyar nép továbbra is 16.000.000 fő csak éppen a MAGYARORSZÁGI MAGYAROK KIVÁNDORLÁSA NŐTT!
2012. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Az embereket mikor megkérdezték hogy szerintük melyik kisebbségből mennyi van akkor a roma, zsidó, kínai, arab stb kisebbség arányát jóval nagyobbra tették mint 50%!


A hivatalos népszámlálás adatai alapján mintegy 230-250.000 között vannak.


A tudományos becslés alapján a valódi számuk(az összesé

) valahol 700.000 és 1.1 millió között lehet. A többi magyar!


A 2050-es adat meg valoszínű valami szélsőjobbos propaganda anyag!

Ilyen anyagokból és jóslatokból már kismilliót láttam és általában semmi alapja nincs...

2012. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a cigányok szaporodását ne úgy képzeld el hogy egyenletes sebességgel növekedik a létszámuk mert ők HATVÁNYOZÓDNAK!


Szerintem abban a könyvben ezt nem veték számításba,itten jóval hamarabb be fog következni ez a dolog,max 2030-ban de ha már előtte többen lennének mint mi,azon se lepődnék meg


Most komolyan egy magyar család jobb esetben vállal 2 gyereket minimális támogatással.Egy cigány család vállal 10 gyereket rengeteg segéllyel,na elképzelheted hogy milyen gyorsan szaporodnak!


Ráadásul a cigányok esetében mind a 10 gyerek el kezdi szülni a purgyékat már 14 éves kortól!A magyaroknál az a 2 gyerek szerinted mikortól vállalnak gyereket?(persze ha valamelyik cigány meg nem öli őket)Talán 20 éves kortól....

2012. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is valami effélére számítottam. Aki azt mondja, hogy nincsen alapja, az mennyi ki sötétedés után az utcára...
2012. júl. 21. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket az adatokat ismerem:

A magyar állampolgárságú nőknek átlagosan 1.3 gyereke születik. Az átlagot viszont a cigányok húzzák fel. A magyar nemzetiségű nőknek átlag 0.8-0.9 gyereke van, tehát két emberből a következő generációban kevesebb lesz, mint egy, azaz egy generáció alatt (~30 év) felére csökken a magyar nemzetiségűek száma. Ez nagyon durva.

Én azért annyira pesszimista nem vagyok, szerintem ez a trend idővel meg fog fordulni. Ugyanis a cigányok sosem lesznek képesek magukat önállóan eltartani és az államot működtetni. Ezért egy idő után a számuk a magyarokkal együtt fog csökkenni, mert a magyarok nem fogják őket örökké etetni. Ezután fordulhat meg a trend.

2012. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég gyorsan szaporodnak az arány meg romlik még jobban mert sok magyar elmegy innen amit szerintem jól tesz bár sokan képtelenek rá a család meg egyebek miatt sajnálom őket...

Amúgy valóban az előző hozzászólónak igaza lehet mert ahhoz amit mond nem is sok kell már msot se igazán lehet eltartani azt a rengeteg embert aki valamilyen módon nem hoz pénzt csak elnyeli legyen az cigány vagy akármi

2012. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt kéne megnézni, Dél-Afrikában hogyan tartották fenn az apartheidet, és Izrael mit tesz a palesztinok elszaporodása ellen.
2012. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"2050-es adat meg valoszínű valami szélsőjobbos propaganda anyag"

A 2050 nem szélsőjobbos propaganda anyag, hanem a szaporodási és elhalálozási adatok alapján számolták ki ezt a körülbelüli dátumot.

Budapesten az elmúlt 20 év alatt több mint a duplájára nőtt a romák száma, ha ehhez hozzávesszük, hogy a magyar lakosság körében minden évben 3%-al csökken a születések száma, és már így is jóval az elhalálozási adatok alatt marad, akkor nem kell matekzseninek lenni ahhoz, hogy kiszámoljuk, 2050-től előbb is be fog ez következni...

2012. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez [a társadalmi dezorganizáció] mikor következik be, netán még 2050 előtt, az attól is függ, hogy milyen ütemű lesz a képzett magyar fiatalok kiáramlása, illetve perspektivikus letelepedése a nyugati országokba. […] Ebben az esetben 2050-re […] szinte csak az elaggott nyugdíjasok és létalap nélküli, munkanélküli cigányság tömegei élnek majd itthon a legnagyobb, mindennapi konfliktusok között. Talán azzal vigasztalhatjuk magunkat, hogy a felvázolt társadalmi szétesés valamivel később következik be nálunk, mint Szlovákiában és Romániában, ezért az ottani magyarok nem Nyugatot választják majd, hanem az anyaországot. […] Ha azonban nem lesz radikális csökkenés a születések terén azoknál a cigány családoknál, akiket a társadalomba és a munkavégzésbe nem lehet bekapcsolni (tehát főként az oláh cigányságnál), akkor a magyar társadalom fokozatosan el fog tűnni a 2050 utáni évtizedekben.


66. o.

Pokol Béla: Európa végnapjai A demográfiai öszeroppanás következményei [link]

2012. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!