Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem házasodhatnak össze az azonos nemű párok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 23:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
10%
Liberálisoktól gyakran hallani, hogy nem fontos az esküvő, mert az csak egy papír és ők papír nélkül is szeretik egymást. Most miért kell dafke házasodni? Nem értem.
2012. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
93%
a jogok miatt..
2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
3%

Mégis milyen jogok kellenek?

A polgári jog megoldást nyújt minden igényre.

2012. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
97%

"Na tessék, aztán meg csodálkoztok, ha megdobálnak, meg lebüdösb.uziznak, mikor kimentek az utcára segget riszálni. :) Miért nem elég nektek békésen, a hálószoba csendes magányában belengetni a lompost egymás ánuszába? A kutyát nem zavarná."


A különbség az, hogy én mondjuk nem dobálom meg a mocskos bu.zizó fasisztákat, pedig úgy gondolom károsabbak az emberiségre, mint két egymás kezét fogó férfi. Heteroszexuális emberek a parkban a padon nyáladzanak, amiért nem szól senki, mert "normális". Ha én hozzá merek érni a barátomhoz, már jönnek a hóhérrel a gyűlölködők.


"Na ki ne találjuk már, hogy egy társadalom fejlettségének a legfőbb ismérve az, hogy házasodhatnak-e a b.uzik. Vicceseket tudtok ám írni. :)"


Valamennyire ismérve, mert egy normális ember nem gyűlöl mindenkit, aki kicsit más mint az átlag. Ha sok elégedetlen ember él az országban, akkor az meglátszik magán az országon is.


"Miért házasodhatnának?"


Azért bzmeg, mert ha két embernek ez a vágya, akkor házasodjanak. Neked az miért fájna?


"Mindig lesznek olyanok, akik a devianciájuknak nemhogy elfogadottságot, de a normális életvitelűeket megillető, törvényben meghatározott jogokat akarnak kiharcolni."


Hívd aminek akarod. Devianciának is akár. De két felnőtt férfi vagy nő azt tehet amit akar, nyilvánvalóan tudják, hogy mi az, amire feláll, vagy begerjednek, ezt befolyásolni nem lehet. (Ha neked sikerült, kérlek oszd meg velünk tapasztalataidat.) Ezzel senkinek nem ártanak, elkapni nem lehet, attól hogy valaki meglátja, még nem jön el a világvége.

2012. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
5%

"Heteroszexuális emberek a parkban a padon nyáladzanak, amiért nem szól senki, mert "normális". Ha én hozzá merek érni a barátomhoz, már jönnek a hóhérrel a gyűlölködők. "


Az a gond, hogy indokolatlanul tetted idézőjelbe a normális szót. Valóban az a normális. Aki nem azt látja a normálisnak, annál már komoly bajok vannak.

2012. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
16%

Aha, két lehetőség van a százalékomat elnézve:

1. Itt mindenki homokos.

2. Itt mindenki a meleg kapcsolatot gondolja normálisnak... hmm.

2012. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
88%
Nekem valahogy nem normális, amikor a parkban csaknem megdugják egymást az emberek. Ha nekem a négy fal között kell kiélnem a vágyaimat, akkor mások se vigyék az utcára.
2012. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
89%

"Aha, két lehetőség van a százalékomat elnézve:

1. Itt mindenki homokos.

2. Itt mindenki a meleg kapcsolatot gondolja normálisnak... hmm."


1. Mivel a homoszexualitás kategóriában van a kérdés nyilvánvaló, hogy több homokos olvassa. 2. Senki nem állítja, hogy csak a meleg kapcsolat a normális, csupán azt, hogy az épp olyan normális, mint egy heteroszexuális kapcsolat. Lehet ellenkezni, lehet gyűlölködni, de szerintem a szerelem az szerelem, nincs mit ragozni rajta (legyen az két férfi, két nő).

2012. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
6%

"1. Mivel a homoszexualitás kategóriában van a kérdés nyilvánvaló, hogy több homokos olvassa."


Nincs olyan, hogy homoszexuális kategória. (Kategória: Politika > Magyar politika)


" 2. Senki nem állítja, hogy csak a meleg kapcsolat a normális, csupán azt, hogy az épp olyan normális, mint egy heteroszexuális kapcsolat. Lehet ellenkezni, lehet gyűlölködni, de szerintem a szerelem az szerelem, nincs mit ragozni rajta (legyen az két férfi, két nő)."


Még jó, hogy nem a te véleményed dönt.

2012. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
11%

Még mindig nem értem a kérdezőt.

Mi a "házasság" az ő definíciója szerint?

2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!