Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jobb lett...

Szerintetek is jobb lett volna, hogyha Magyarország a rendszerváltás után azt választja, hogy inkább a volt szovjetunió országaival és Ázsiával szövetkezik, mint Nyugat-Európával?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit szegényebbek lennénk, viszont az emberek vidámabbak lennének, mert nem lenne ez a nagy rohanás, fontosabb lenne a vallás, nem kéne a gazdasági válsággal meg Amerikával foglalkozni stb.

2012. júl. 23. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Vidámabbak?


Jártál te már Oroszországban?

Nem valami vidámak.És emigrálni akar nagy részük pont mint a magyarok.Ugyanaz a séma.


Személyesen is tapasztaltam , jártam a ruszkiknál.Vagy elég csetelgetned pár orosz fiatallal , a legtöbb azt mondja hogy "Russia is shit , I will emigrate".


Nem foglalkoznak az USA-val?

3,2 millió orosz él az USA-ban és ez a szám növekszik.Kínairól nem is beszélve.


A volt Szovjetuniós államok közül jó néhány EU tag lett.Példa:Észtország , Litvánia , Lettország.Ők pont akkor csatlakoztak mint Magyarország.

2012. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Ja ha maradtunk volna ott még ennyi se lenne mint most, gondolkozz el ezen egy kicsit, gyárakból kevés lenne itt mert a munkahelyek nagyrésze már ott van. És azért lehet hogy sokan szidják az EU-t meg az egész Nyugatot de annak köszönhető hogy legalább a multiknál tudunk dolgozni ha már a mezőgazdaságunkat meg a saját iparunkat tönkre vágták. És persze szegényebbek lennénk de vidámak meg egyáltalán nem, sőt akkor meg azt szidnánk. Nekem a szomszédomban egy orosz házaspár lakik 2002-ben költöztek Magyarországra 4 éve laknak itt a szomszédban és ők is azért jöttek ide mert gondolták itt jobb lesz valamivel, pedig csalódtak ám, de vissza egyáltalán nem akarnak menni, még mindig jól érzik itt magukat.

Le lehet pontozni de nekem ez a véleményem.

2012. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antimod ***** válasza:
69%

A délkelet-ázsiaiak hülyére dolgozzák magukat.

Kazahsztánban, Üzbegisztánban és a többi helyen elnyomás, szegénység van. Oroszország szintén egy "szomorú" hely, mint fentebb is írták. Nem tudom mit látsz egy ázsiai szövetségben, én nem sok jót.

2012. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Hetente 1-2 ilyen kérdés mindig feljön...

Értem én hogy a jobboldal felvetette hogy forduljunk kelet felé...

A Jobbik meg hogy erőteljesen forduljunk a ruszkik felé...

A szélsőjobbosok meg már szinte mennének vissza a KGST-be!!


Mikor értik meg hogy lehet keletre IS nyitni de ők köszönik szépen de TERJESZKEDNI akarnak! Ugyan úgy gondolkodnak mint a mi nemzeti jobboldalijaink! Vagyis nem engednek be olyan terméket amit nem feltétlenül szükséges! Kaját meg pláne nem!!!

Innentől vagy ipari és szolgáltatás terén gondolkodunk vagy felejthetjük el a dolgot!


Vagy!


Eladjuk nekik azt a MOL-t olcsón amit piszok drágán visszavettünk tőlük és akkor talán valamit beengednek!!!

Magyarán ha kiáruljuk nekik az országot!

2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Minek ír ki kérdéseket olyan b*rom, akinek fingj* sincs a politikához?


"Lehet, hogy kicsit szegényebbek lennénk, viszont az emberek vidámabbak lennének"


Igen, tök reális, hogy még ennél is szegényebben boldogok lennénk, mint a huzat.


"nem lenne ez a nagy rohanás"


Mármint nem lenne munka, vagy mi? Tök lazán halnánk éhen.


"fontosabb lenne a vallás"


Nem értem, ennek miért kellene olyan fontosnak lenni. Aki vallásos, most is fetrenghet a templomban egész nap. Ráadásul pl. Oroszország, vagy Kína most sem éppen a vallásosságról, vagy a vallási toleranciájáról híres, a kommunizmusban pedig egyenesen nemkívánatos volt a vallás.


"nem kéne a gazdasági válsággal meg Amerikával foglalkozni"


Az a vicc az egészben, hogy ez a két tényező a világon mindenhol kikerülhetetlen, bármennyire is szeretné néhány ország elhitetni, hogy nem az.


Szívesen megnézném azért az ilyen debilek pofáját, egy jó kis észak-koreai, vagy kínai típusú diktatúrában. Mert ott aztán sírás-rívás sincs, ha valami nem tetszik, meg nem hugyozz*k-szarj*k össze as Kossuth Teret unalmunkban, politikai passzióból.

2012. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
A magyarok nagy része az utóbbi durván 100 évben mindig is elég pesszimista volt. Gondolj bele mi lenne itt, ha Moldova szintű lenne az életszínvonal. (segítek, nem vidámság) A válság lehet hogy nem hatna ide de, mivel alapból még a mostani helyzetnél is sz*rabb lenne, ez nem érdekelne minket. Mellesleg, miért lenne jobb ha fontosabb lenne a vallás?? Még több beszűkült látókörű lenne az országban? Nah az tényleg hiányzik.
2012. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nézz csak rá Ukrajnára pl. Lvov városára. Ott mindenki vallásos és sokkal optimistábbak, még ha az életkörülményeik rosszabbak is.
2012. júl. 23. 22:18
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, minden tekintetben jobb lett volna.
2012. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Lvov városa 2012:


Boldog neonácik vonulnak fel rasszista jelszavakkal!

Még szerencse hogy ennyire képben vagy kérdező...


http://www.youtube.com/watch?v=ONMqMa5uPu8

2012. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Maga a rendszerváltás nem kellett volna!!!
2012. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!