Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért ciki, hogy Szegedi...

Nagyontamas kérdése:

Mért ciki, hogy Szegedi Csanád zsidó származású?

Figyelt kérdés
A jobbik azt mondja, hogy nem antiszemita, sőt mint kiderült egyik EP képviselője zsidó származású. Egy pártban amelyik deklaráltan nem rasszista, miért fontos tudni a tagok származását?

2012. júl. 26. 09:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
3%

na jönnek már a kiforgatott hülye kérdések.

NEM az a baj hogy zsidó, hanem hogy titkolta, továbbá meg akarta vesztegetni azt az embert, akivel beszélt erről.

NA EZÉRT kell takarodnia. érted már, vagy tovább vesézgessük?

2012. júl. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
81%

02:57!

"NEM az a baj hogy zsidó, hanem hogy titkolta, továbbá meg akarta vesztegetni azt az embert, akivel beszélt erről."


És miért érezte azt, hogy titkolnia kellene ezt? Miért érezte ezt az ország, a párttársai előtt cikinek, vállalhatatlannak?

2012. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
62%

hogy miért érezte azt hogy titkolnia kell, azt csak Ő tudja.

Amikor kiderült hogy zsidó, igazából nem volt semmi, Vona is mondta hogy attól függetlenül marad. (csak az idióta kurucinfosok kezdtek el fröcsögni)

A jobbiknak több mint egy millió szimpatizánsa van. Szerintem ebből kb. 1000 ember akadt ki ezen. (a csőcselék)

A lényeg azon van, hogy valamiben hazudott az egész országnak, utána letagadta hogy hazudott, plusz még kiderült hogy le is akart valakit fizetni. Itt ezen van a hangsúly, ezért kell takarodnia. Ha ezt megtette, akkor bármi másban is hazudna. kb. ennyi a történet szerintem..

2012. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Ki tudja a nevét annak a Zala megyei Jobbikos politikusnak, aki fontosnak tartotta 2010 ben genetikai vizsgálattal bizonyítani, hogy se zsidó, se cigány vér nincs benne?

Lehet, hogy ő sem tudta, ez ebben a pártban egyáltalán nem kérdés?

2012. júl. 29. 10:56
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

hehe, de ironikusak vagyunk. amúgy szerintem Ő is egy idióta volt, vagy csak a származását firtatták, és így bizonyította nem tudom..


De lényegtelen, mivel még a kurucinfo kommentelők is elítélték:


top commentek:


Takács Krisztián · KRE-BTK

Azt hittem a magyarság vállalás és nem vérség kérdése.


Somogyi Gábor · Kiemelt hozzászóló · Gábor Dénes Műszaki Informatikai Főiskola

Hááát... hülyék azért NE legyünk...


István Eszenyi · Kiemelt hozzászóló · Kocsord

Ez még nekem is sok, pedig szívesen olvasom mások csacskaságait. Ha valakinek a szíve, lelke nem magyar, nézegetheti a géntérképét napestig.


Tóth Zoltán · Kiemelt hozzászóló

Az ilyen idióták járatják le a Jobbikot..

Ezt a cikket inkább a napiszarra küldtem volna be, oda való.


ezek kapták a legtöbb "likeot"


Szóval hülye mindenhol akad, ezért egy egész pártot és annak szavazóit kár elítélni. persze a legkönnyebb beköpni a levegőbe hogy rasszista az egész jobbik, vele együtt a szavazói.

2012. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
73%

nem az egész jobbik, csak mondjuk az, amelyik annyira fontosnak érezte tisztázni, hogy ő nem zsidó, hogy génvizsgálatot csináltatott róla; meg az, amelyik valami miatt annyira fontosnak tartotta, hogy ne derüljön ki róla a zsidó származása, hogy még vesztegetett is volna érte (azaz a felvételrészletből csak a felajánlás derül ki, az nem, hogy el is lett-e fogadva - márpedig valami miatt vagy két évig nem hozták elő a felvételt, még a jobbik belső választáson sem...); ja meg persze az, amelyik a parlamentben sem tudta megállni, hogy ne Tiszaeszlározzon egy picit; vagy amelyik szintén a parlamentben érezte úgy, hogy egy egész felszólalást kell szentelnie afeletti öröme kifejezésének, hogy az "idegen test" MTK, a "zsidó csapat" végre kiesett az NB1-ből; vagy az a kedves, kifinomult, jobb időket is látott "hölgy" (tudom, nem jobbik tag, "épp csak" köztársasági elnöki jelöltjük és az egyik fő "poszterarcuk volt), amelyik nemes egyszerűséggel azt javasolta a neki nme tetsző emberkéknek, hogy inkább a metélt farkincáikkal játszadozzanak; ja meg persze az, amelyiknek a kuruchoz és társaihoz füzödő közeli munkakapcsolata nem is oly nagy titok; ja és akkor a kis kurucos kisdobosról (amelyik azért szintén nem tudott megállni egy kis zsidós közbeszólást a parlamentben, ha már arra járt) ne is beszéljünk... hamár egyszer beszélhetünk helyette pl. az erre érdeklődöket minden évben rendszeres zsidózással fogadó magyar szigetet is szervező ostoros gyerekről, aki mérhetetlen emberségességében végül mégse tolta le a "m.cskos zs.dó" újságírók gatyáját és b@szta őket s.ggbe... És ha már magyar sziget, akkor ugye nehezen felejthető az a másik jobbikos képviselő és a betyársereg vezetője közötti beszélgetés, miszerint ""bennünk lesz-e annyi, hogy le merjünk lőni egy rohadt, tetves zsidót?." "el kell jutni oda, hogy egy gépkarabélynak az elsütő billentyűjét valaki meg tudja húzni, esetleg akkor, hogyha egy másabb bőrszint lát".


Nem mintha a jobbikos rendezvények rendszeres előadója, ifj. Hegedűs Lóránt sokkal enyhébb szövegekkel jönne, vagy a nézőközönségen belül nagyon lepisszegnék az ilyet...


szóval én sem értem, de tényleg.

2012. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
6%

uhh... ez felfoghatatlan, kell egy hét hogy észhez térjek.

milyen rossz dolguk lehet itt a zsidóknak, csak tudnám hogy akkor miért tanulnak izraelben magyarul? hmmmm

2012. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%

kösz, hogy mondod, magamtól ki is felejtettem volna:


és az a jobbik által támogatott polgármester, aki ezt az Izraelben magyarul, "az új országuk nyelvére" tanítják a gyerekeket hazugsággal kampányolt.


Kösz, hogy említed, a bőség zavarában majdnem ki is felejtettem

2012. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

amúgy egy kérdés hozzád:

Téged zavar az, hogy az izraeli miniszterelnök azt mondta anno, hogy többek között felvásároljuk Magyarországot? És az zavar, hogy magyarul tanulnak az izraeli gyerekek?

Nekem ez furcsa egybeesés, ugyanis kilóra meg tudják venni a magyar földeket, vagy bármit amit akarnak. Téged zavar?

2012. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
*államfő
2012. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!