Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország-Izrael barátságos...

Magyarország-Izrael barátságos focimeccset vajon sikerül normálisan, kulturáltan levezényelni, vagy az ország/társadalom jelen állapotában ilyenre nincs esély?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy kivigyem a sógoromat a meccsre (ő izraeli, de lassan egy évtizede itt él), úgyis akkortájt lesz a születésnapja, és jó buli lenne egymást heccelni, hogy kinek a csapata fog nyerni. Viszont azt meg nem szeretném, hogy kimegyünk, és ahelyett, hogy egy focimeccsen jól érezzük magunkat, a csürhe artikulálatlan zsidózását kelljen hallgatni, vagy akár hazafelé menet a sarkokat nézegetni, hogy nem várnak-e ott mindenféle primitív barmok, hogy mikor köthetnek bele az emberbe.

2012. júl. 23. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Biztos lesznek szép kis skandálások ahogy mindig is szoktak lenni,itt meg főleg lesznek.Én pl tervezem hogy hitlerbajusszal megyek be,és német akcentussal fogok ordibálni.Ha nem a T szektorba és környékére veszitek a jegyet,nem lesz bajotok.Vagy ha nagyon biztosra akartok menni,mennyetek a vendégszektorba.bár nem tudom hogy jönnek e vendégszurkolók,de azt félfüllel hallottam,hogy gyurcsány lesz az előénekes.De ez még titok pssssz.
2012. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudtam a magyar foci lényege alapvetően az artikulálatlan üvöltözés, meg a tömegbunyó. Kenyér és cirkusz kell a proliknak.
2012. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindig lesz olyan akinek az a meggyőződése hogy jobb lesz attól ha kicsit szidhatja a zsidókat vagy akárkit akiben az ellenséget látja elhiszem hogy valakit könnyű okolni a szarért ami van de mégse kéne,de vannak akik csak úgy szórakozásból mennek vergődni... szal inkább ha van a tv-be akkor ott nézzétek meg és utána a híreket már ne nézzétek meg aznap így talán élvezhető lesz a meccs
2012. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nézek tv-t, nekem egy szinten van a focival. Mindkettőt kizárólag a pénz mozgatja, abszolút nem tudom meglátni bennük az értéket.


Amúgy a kérdésre válaszolva: Egy ilyen meccset 100%, hogy tömegesen fogják védeni a rohamrendőrök (a mi adónkból természetesen), szóval szerintem nem kell aggódnod a szurkolók miatt.

2012. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
kik bunyóznának? Nem hinném, hogy sokan mennének Izraelnek szurkolni. Aki meg magyarkétn nekik drukkol, azt pláne nem értem. Max az MTK-tábor megy ki :)
2012. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem a meccsen való bunyótól tartok, ha nem a B középbe ülünk, akkor a stadionban bunyótól nem nagyon kell tartanunk.


Azt nem szeretném, hogy kimegyünk megünnepelni a születésnapját meg jól érezni magunkat a meccsre, és az egésznek a hangulatát aberrált zsidózás meg 'megy a vonatozás' rontsa el.


Meg a másik dolog, hogy a stadionon kívül mi lesz - mert az szép, hogy a stadionban ott vannak a rendőrök, meg kerítés meg minden, de utána haza is kéne jönni, ott meg már nem nagyon lehet kikerülni ezeket a véglényeket, ha kellő mennyiségben úgy gondolják, hogy meccs után még keménykedni kéne egy kicsit. Főleg, ha még előre szervezkednek is rá.

2012. júl. 24. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Na csak hogy megnyugodjon pici lelked,elmondom hogy válogatott meccsekre,nem nagyon járnak az elit ultrák,meg huligánok.Azt nem mondom hogy nem lesz zsidózás meg vonatozás,mert az tuti lesz,de ha nem hangoztatja a barátod hogy zsidó,és nem fog egy izrael gólnál felállva ünnepelni,akkor nem lesz semmi baja.
2012. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van pár "kedves" ismerősöm (sajnos ismerem őket, mondjuk inkább így), akik már vígan szervezik, hogy kimennek óbégatni egy nagyobb csürhével. Különben én is terveztem, hogy mennék a meccsre, de pont miattuk nem megyek. Nekem egy jó poén lett volna, hogy mindegy melyik csapat nyer, mindkettőnek örülnék, de így nem hiszem, hogy jó hangulatban ülném végig.
2012. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáitokat egyébként.
2012. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kellemes irigykedést :)
2012. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!