Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 100%-t szeretnék látni a...

Ha 100%-t szeretnék látni a válaszaim mellett/alatt akkor szidnom kell Magyarországot, dicsérnem a németeket és az osztrákokat és akkor sikerülhet?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok!!!

#Németország #Magyarország rossz
2012. júl. 27. 21:11
1 2
 11/15 Sz1u ***** válasza:
75%

Kérdező!


Figyeld meg, nem írok ide semmit és mégis 0%-om lesz (van olyan is, aki pusztán csak a nevem láttán lepontoz)!

2012. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a FB.Posztolj egy tudományos hírt,kb.le se szarják.Ha egy liba beírja,hogy go plázázni kap 200 lájkot.:D
2012. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ezen mit csodálkozol? A német mentalitás példaértékű, a magyar mentalitás viszont pesszimista sajnálkozó, mindig a múlt szörnyűségeiben fetrengünk... A németeket sokkal jobban sújtották, mégis mai napig Európa vezető hatalma.

Egyszer a jövőben a terveim között szerepel, hogy német állampolgár legyek egy német városban, és úgy éljek, olyan mentalitással, mint a németek. Aztán lehetséges hogy a felmenőim közöttn volt német is, mert én egyáltalán nem érzem magam magyarnak, a nevem sem magyaros, meg a kinézetem sem.

2012. júl. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem sok függ attól is, milyen kérdésre válaszolsz. Ha egy kérdés maga köré gyűjti az összes kurucos szittyanépet, és te egyedül kiállsz a véleményed mellett, hamar nullához kerülsz. Viszont a fordított eset is igaz. Teljesen eltérőek szoktak lenni, van, hogy ugyanaz a válasz valahol 70%, valahol meg 22%.


Szerintem ne érdekeljenek a százalékok, csak írd a véleményedet, mert gyerekes és buta ember az, aki a lepontozással torolja meg a véleménykülönbséget. Ez egyfajta düh reakció, még egyet rúg beléd, mert ésszerűen már nem tud veszekedni veled.

2012. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12:05, az persze teljesen rendbe van, amikor az állampárti láncra vert kiskutyák meg a cionista trollok ugatnak le kórusban valakit :DDD Ha nem írsz nyilvánvaló kreténséget, akkor leginkább a trollbohócoknak az "öröme" a lepontozgatás...
2012. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!