Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 100%-t szeretnék látni a...

Ha 100%-t szeretnék látni a válaszaim mellett/alatt akkor szidnom kell Magyarországot, dicsérnem a németeket és az osztrákokat és akkor sikerülhet?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok!!!

#Németország #Magyarország rossz
2012. júl. 27. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Nekem 0% ot adnak mindig.. Úgy látszik akik lenulláznak a külföld és imf mellet vannak!


Üdv, egy fideszes szavazó.

2012. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
A fityesz is tudatában van annak,hogy az imf-re szükség van.csak titeket,sötét fideszfanokat etet a hülyeséggel.
2012. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Mostanában elég ha Orbán Viktort szidod, az már egyeseknek 100% hasznos. Valószinűleg ez a legnagyobb örömük az életben.
2012. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Látom, nem figyelsz te itt. Akkor kapsz 100%-ot, ha Magyarországot tekinted a világegyetem központjának, minden más népet alábbvalónak kiáltasz ki (leginkább az amerikaiakat/franciákat/osztrákokat), teljesen elavult/megvalósthatatlan/barom elképzeléseket gyártasz, nem felejted el hatalmas, mélységes sajnálatod kifejezni, melyet a Trianonban történtek keltenek lelkedben, ki akarsz lépéni a NATO-bó és az Európai Unióból, valamint ha természetesen elítélő véleménnyel vagy a Magyarországot elhagyókról és/vagy elhagyni kívánókról, s nem múlasztod el annak közreadását, természetesen. Na, ilyenkor már esélyes a 100%.
2012. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
egyetértek az utolsóval!
2012. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bumbi02 ***** válasza:
83%
Van egy réteg, aki szimpátia alapján szavaz, de ha normális, racionális válaszokat írsz, akkor a többség úgyis felpontoz.. nekem is sikerült 34%-ról feljönnöm 54-re.. De ha fröcsögsz, teljesen mind1 hogy Orbán ellen, vagy mellett fröcsögsz... Úgyis lepontoznak..
2012. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

egyszer valaki beírt valamit, nem provokációnak tűnt, nagyjából az volt a kérdés lényege, hogy mi a jobbik programja. 5en szidták, ők fel lettek pontozva, ketten dicsérték, nekik volt vagy 22%ban hasznos a válasz, aztán jött egy válaszoló, mindenféle vélemény nélkül beírta, hogy ha tényleg érdekel a programjuk, amit ők írnak ,olvasd el ezt: és belinkelte a jobbik hivatalos programját, amit ők töltöttek fel. na, kb ő volt legjobban lepontozva.... pedig tényleg semmi rosszat nem írt, maximálisan a kérdésre válaszolt :D


egyébként irigyelem azokat, akiknek ez a legnagyobb bajuk. :D

2012. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bumbi02 ***** válasza:
92%
Oldaltól független vannak infantilis emberkék, akik azt hiszik hogy ezzel most jól megmutatják a másiknak, ha lepontozzák... Ahelyett hogy cáfolnák valamivel..
2012. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Az oktatásos résznél volt nemrég egy kérdés, hogy mi az 5-es matematika tananyag. Nem írtam semmit, csak belinkeltem egy oldalt, ahol témakörök szerint csoportosítva rengeteg feladat található. Huszonpár százalékon áll a válasz hasznossága:)
2012. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:
66%
5.-es (már késő van, bocs és az olimpiai megnyitó is elvonja a figyelmem)
2012. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!