Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy új párt mely nem egy...

Egy új párt mely nem egy réteget szólít meg hanem rétegeket, akár minden embert. Szerinted?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új pártot alapítani mely minden réteget megszólít az legyen bárki aki Magyar állampolgár.

Ennek a pártnak nincs semmi féle kimondott jellemzője ami most a palettán hallható. Nem is sorolnám fel mert annyi van és félek kihagyok valakit, amit nem szeretnék.

Aki mindenkinek megadja az esélyt arra, hogy megéljen ahová születtet.

Ennek a pártnak igazából azt szeretném, hogy egy mottoja legyen és ennek a szellemében működjön.

Ezzel szerintem elmondom mit és kiket képviselne az újjonan megalított pártom, mellyel mindenkit szerettel várok.

MOTTO : EGY MINDENKIÉRT, MINDENKI EGYÉRT

Azaz: EMME párt

De ötleteket elfogadok, ha az öszinte és korrekt!

Elven alapúlna az egész párt és gondolkodásielvünk.


Gondoljátok át, jól fontoljátok meg a következő kérdést!!!


Szerintetek minden állampolgárnak ugyan az a célja, hogy jobban éljen, csak mivel sokan vagyunk más szemszögből közelít ugyanazon cél felé?


2012. júl. 29. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A gárdásnak és neked illetve a cigánynak a zsidónak és MAGYARNAK ill. nekem is egy a célunk! Megéljünk és arról senki se tehet, hogy ide születtet."


Na igen. De amikor az egyik csak a másik eltaposásán keresztül lát utat (és viszont), akkor mi az az intézkedés, ami mindenkinek jó? Üres szavakat még a leghülyébb politikus is tud mondani. A tettek azonban mindig mások.

Nade első kérdés: miből mennyi bevételed lesz? Mennyi kiadás lesz, és mire? El fogod tudni tartani az országot? Mivel biztosítod, hogy lesz nyugdíj? Ezek a fontos kérdések, nem az, hogy kihez szólsz. Azzal ugyanis, hogy például osztogatsz a szegényeknek, hosszútávon tönkreteszed az országot, ha nem biztosítod hozzá a bevételt, és hitelből teszed. Lásd kb 2000-2008: épültek a házak szó szerint a semmiből. 2008 után viszont kipukkadt az osztogatós lufi.

2012. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

hány éves vagy? 8? esetleg már 11?

egy párthoz kapcsolatok és sok -sok pénz kell.


Tetszik a hozzászólásod LIKE-tem is!

De segítek, hogy mi kell hozzá.

Együttgondolkodás

sok ember

egy cél ami már adott!


----------------------------------

Dolgom akadt, még este visszanézek és mindenkinek vállaszolok igérem.


U.i: A helyesírási hibákért ellnézést kérek mindenkitől!

Köszönöm.

G.Zs.

2012. júl. 29. 11:11
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ha az elég, hogy a mostani pártokba csalódtál már eleget az elég?"


Nem, nagyon nem elég. Ezzel meg lehet érinteni egy RÉTEGET, de nem egy nemzetet. Cselekvés terv kell, mint akartok tenni, milyen problémákat láttok, és arra mi a megoldási tervetek. Pusztán a problémák sorolása sem elég - ebből is van bőven.


Ha újat akarsz alkotni, akkor arra fókuszálj, ami nincs ebben az országban: megoldásokra. Mert mi vagyunk a 10 millió szakértő országa, itt mindenki pontosan tudja, mit NEM akar - de szerintem nincs ebben az országban tíz ember összesen, aki tisztában lenne azzal, hogy voltaképpen, ő mit is AKAR. Mégpedig nagy tömeget összefogni nem tiltakozással lehet, hanem kijelölt célokkal lehetséges. Az meg nem kijelölt cél, hogy utálunk mindent...

2012. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, Hajrá!
2012. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek címzem!


Messziről jött ember azt mond, amit akar.

Személyes példamutatás kell; mit tettél le az asztalra eddig életedben.

Gyakorlatban (kicsiben, mikroszinten) már megvalósultak az elképzeléseid, vagy csak a levegőbe beszélsz.


Példa: sikeres polgármester.

Döglődő aprófalu, amit rendbe hoz egy közösség, tehát sikeres és gyarapodó lesz.

A leendő "párt" programját helyi szinten megvalósítja.

Legyen szó oktatásról (pl. helyi iskola), mezőgazdaságról, népesedéspolitikáról, egészségügyről, turizmusról, stb


Aki már bizonyított, annak nagyobb valószínűséggel szavaznak bizalmat.


Ha most belefogsz, a 2020-ra lesz eredmény.

Eztán már csak pár befolyásos barát, néhány milliárd forint, ezer önkéntes szimpatizáns kell, ja és persze, háttérpaktumok, hogy ne zavard a nagykutyák köreit, mert akkor bedarálnak.


Amondó vagyok, felejtsd el a nagypolitikát és hozz létre falun önellátó közösségeket.

Ott a saját maguk urai az emberek és szabadabbak, mint a havanna lakótelep tizedik emeleti másfél szobás paneljának lakói.


A szabadság az egyik legtöbb, amit egy embernek adhatsz.

2012. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Aki már bizonyított, annak nagyobb valószínűséggel szavaznak bizalmat.


Igen a logika ezt diktálja és ha úgyvan akkor az így jó!

Az igaz, hogy nem vagyok célkeresztben. De vajon ha komolyabban foglalkoznék a dologgal és mégha össze is jönne egy nagyobb közösség akkor lehet úgy járnák akit ismerek egy ügynököt, hogy családjával nemtarja a kapcsolatott mert félti őket. Ő is az igazakat vágta fontos emberek arcába.

De pont azok embereket kell kiiktatni kik nem hadják a kisemberek életét nyugodtan leélni. És mint egy család életébe mint külső személy írányit családokat, embereket. Tehát manipulőálnak és ezt kell megszüntetni.

Itt van példáúl VONA G. Csak egy hang ember, addig vergődött míg benem kerűlt utána meg semmi!

De ez azért van mert csak egy szűk közösséget szólít meg, míg én azokat akik azon elven gondolkodnának mint egy normális " KÖZÖSSÉGET " jelentene. aminek az alapja a MOTTO!

Ezzel én nem bántok és nem ssértek meg senkit, hísz aki a legrosszabb rosszindulatú ember is ma Magyarországon, neki is azaz érdeke, hogy jobb legyen az élete!

2012. júl. 30. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!