Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek akik a Jobbikra...

Emberek akik a Jobbikra szavaztak tagadják, hogy szélsőséges párt lenne, pedig ez tény. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 01:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
44%
Miért? Szted így a XXI sz-i uniós állítólag civilizált közegben van helye melegellenes kijelentéseknek? Amikor napról napra szélesebb jogokat kapnak minden nyugati államban, mi meg inkább hátramenetben mennénk ezzel kapcsolatban? És még kérded miért?
2009. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Azért irttam h szélsőséges mert mert szélsőjobboldali párt ugyebár és most szlovák mintára elküldtük őket az európai parlamentbe képzelem hogy ottse hagyják annyiban a nézeteiket.Az ilyen dolgok miatt lógunk ki az unió többi országa közül,a hülyeséggel...
2009. júl. 18. 10:00
 13/31 anonim ***** válasza:
32%

Várható volt a jobbik előretörése a gazdasági válság miatt. Gondoljatok csak arra mi történt 1929 után? Három megoldás született, ebből kettő önkényuralmi rendszer volt (nácizmus, sztalinizmus). Most éppen példát látunk arra, hogy az emberek nem tanulnak a saját (nagyapáik, nagyanyáij) hibáiból. Aki tanult törit, az nagyjából tudja, mi történt a 30-as 40-es években, sőt még utána is.

A Jobbik egy szélsőjobbos, újnyilas párt...mit gondoltok mi lesz ennek a vége??

2009. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
36%
08.33-as te egy igazi ostoba ember vagy, már ne haragudj. A melegekről meg annyit, hogy nem kell augusztusban egy kamionon felvonulni, hirdetni magukat, és utána pedig siránkozni hogy jajj mert a magyar társadalom nem fogadja be őket.Szidja itt a jobbikot mindenki, de aki a hatalmon van, akik elcseszték az egész országot azokról nem beszéltek. Pff eszméletlen. Aki azokra szavaz akik most vannak hatalmon, az olyan ember aki a másik munkájából éldegél luxuskörülmények között.. Aki pedig nem tűri fotelból üldögélve azt a mocskoskodást amit ezek művelnek, az már szélsőséges! Gratulálok, magyar mentalitás, ilyen a mai magyar társadalom!
2009. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%

Az előttem szóló nagyon jól mondta: "ilyen a magyar társadalom". És pont az ilyen társadalmat nem kellene radikális módszerekkel megnevelni. Mert nem fogja hagyni, és a jobbik is egy "rohadt szemét" párt lesz, ha teret kap. Pont ugyanúgy ki fogja fújolni a többség, mint most az MSZP-t.

Mi szükség van egy többvallású országban (ahol pl. az ország keleti felén a katolikus hit igencsak visszaszorult) egyvallású oktatás bevezetésére?

Miben rombolja a magyar társadalmat a kamionos seggriszálós meleg felvonulás?


Mert ezt a kettőt nem értem. Azt ok, hogy a korrupció meg az ún. "politikai bűnözés" ellen akar harcolni. De egy dolgot ne feledjünk. A Jobbik politikai szerepet kapott, és ha jövőre a parlamentbe is bekerül, akkor már ő is hozzáfér a fazékhoz, és könnyen "politikai bűnözővé" válhat... Mert hát ilyen a magyar...

2009. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
38%

ma 10:03 vagyok


Tudtam, hogy le fogtok pontozni. Fura, hogy nem veszitek észre, hogy olyan dolgokat szajkóztok, amiket valójában nem is értetek, nem láttok mögé, nem tudjátok, mi a társadalmi jelentősége, és hogy a hasonló hozzáállásnak mi volt a múltban a következménye.

Valószínűleg úgysem lehet meggyőzni titeket, ez talán olyan, mintha valaki egy SS katonát próbálna meg győzködni Hitler hülyeségéről. Akit már elkapott a gépszíj, z nehezen lát át a demagóg eszméken.


üdv:

egy szociológus

2009. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes más országokba helyük van? Hollandia,Franciaország

Nem is csoda, hogy az ország mindig is a vesztesek oldalán állt és áll mindig.Nincsen összetartó erő.A cigányoknál ez megfigyelhető, hogy ott vannak olyanok akik összetartanak. Sok birka bedől annak amit mondanak. De majd fognak koppanni az emberek.

2009. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%
Nos, én nem a Jobbikra szavaztam, de azt látom, hogy a társadalmunk nagyon elkorcsosult, az erkölcs és a tisztesség a béka feneke alatt van, és a parlamenti pártjaink semmit nem tesznek ellene, aki meg kimondja, azt meg próbálják ellehetetleníteni. Mindegy, hogy az a Jobbik vagy bárki más. Ti nem unjátok még ezt a tisztesség és erkölcs nélküli országot? Mert én nagyon. Nem tudom, hogy a Jobbik be fogja-e váltani az ígéreteit, vagy bármit is belőle, de ha nem adunk nekik esélyt (nem kell, hogy többségük legyen, csak kerüljenek be), sose tudjuk meg, hogy mennyire válna hasznunkra vagy kárunkra az ő jelenlétük. Ami biztos, hogy a jelenlegi parlamentünk és a rendszerváltás óta bármelyik kormánypártunk összességében együttesen juttatta ide az országot, és egyáltalán nincsenek hasznunkra, mindezért pedig milliókat vágnak zsebre, a tisztességes ember meg nyomorog, és félni kell attól, hogy egy neveletlen tízéves megtámad, esetleg betegre veri a társát, és ha ellene fellépünk, akkor még őt védik, mert gyerek. Szerintem ez nem fair. Addig senki ne támadjon semmit a politikában, amíg nem láttuk őket a parlamentben működni. Ha már bemutatta a tudományát, akkor lehet véleményezni. Előttem az eddigiek leszerepeltek.
2009. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%

10:03


honnan veszed, hogy akik támogatják nem látják át?

Te lennél Uri Geller?

2009. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
40%

ma 10:50-ra válasz:


Mert illogikus, és terv nélküli. Ha átlátnák, akkor rá is jönnének erre.

2009. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!