Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek akik a Jobbikra...

Emberek akik a Jobbikra szavaztak tagadják, hogy szélsőséges párt lenne, pedig ez tény. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 01:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%
az az oka, hogy Vona Gábor ezt mondta. amit mond, és nincs leírva a programjukban az van /olyan nincs is.
2009. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
47%

A Jobbik nem szélsőséges párt... Azért mert a bányarém lendvai ezt mondja meg a barom Orbán Viki ezt mondja attól még nem az :) meg a bűnözőcigányok ezt mondják attól még nem szélsőséges a Jobbik :)


Én rájuk fogok szavazni 2010-ben és ráveszek mindenkit akik a környezetemben élnek hogy rájuk szavazzon :)

2009. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Itt a probléma,a szélsőséges pártok mindíg csak bajba sodorták az országot nemegyszer pl történelem... Hát de látom nagyon sokan most tévhitben rájuk szavaznak,vagy nemis tévhitben az a rosszabik eset.Majd amikor észreveszotek hogy ennek rosszvége lessz gondoljatok ránk,"hülyékre".
2009. júl. 19. 11:26
 24/31 anonim ***** válasza:
33%

ennyi.

amúgy én nem a tévéből, meg innen onnan hallom hogy szélsőséges.

képes vagyok gondolkozni, és megállapítani hogy az.

és azt is át tudom látni, hogy a 21. században nem lehet a mezőgazdaságból, az importot kiszorítva, a globalizációt ellenezve egy országnak, amelynek hatalmas adósságai vannak, bevételt teremteni.

arról ne is beszéljünk, hogy csendőrség, erkölcs vagy hittanórák kötelezően... (mikor a szülők feladata megnevelni a kölyköket nem az iskolának.)

2009. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%
Az szdsz-mszp is szélsőséges, vagy az nem baj?
2009. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hamár írsz valamit akkor az igaz legyen...
2009. júl. 21. 22:40
 27/31 anonim ***** válasza:
51%
Azért tagadom, hogy szélsőséges lenne, mert nem ez alapján voksoltam rájuk, továbbá a programjukban egy sort sem találtam ehhez hasonló kijelentésekről.
2009. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Középút ***** válasza:
51%

Sziasztok.

Érdekes ez a huza-vona. Én nem mentem EP szavazni mert a meglévő parlamenti pártoktól már hánynom kell és nem hittem, hogy külső párt be tud jutni, hisz a mai parlamenti pártokon kívül a médiában nem kapott szót senki. A választás után kérdeztem pár ismerősömet, hogy ki is ez a jobbik? A válaszok közt volt olyan aki szintén "Nyilas" pártnak nevezte és arra a kérdésre, hogy mi alapján mondja ezt, az volt a válasz, hogy ezt mindenki tudja. Kérdem én: Aki elítél egy olyan politikai erőt amely a semmiből önerőből és nem közpénzherdáló marketinggel ennyi szavazatot szerzett, vette magának a fáradságot, hogy megismerje akit szitkoz? Nekem most a jobbik jelenti a politikai "tiszta levegőt" és mielőtt lerasszistázna valaki megjegyzem, hogy örömmel töltene el, ha egy baloldali szűz párt is erőre kapna, hisz nem vagyunk egyformák. Egy Nagy Imre szellemiségű új baloldal és egy Horthy szellemiségű új jobboldal közül bármelyiket szívesen támogatnám. Ezért tudom, hogy két oldalról is köpni fogna rám, de attól még így gondolom.

Jobbikra visszatérve, semmi Nyilas-uralmi jelleget nem bírok felfedezni bennük. Talán, ha jobban elkülönülnének Budaházyék, Toroczkaiék avagy a Hatvannégy Vármegye mozgalom, akkor talán kevesebb tévhit terjengene a jobbikról.

2009. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van az utolsónak! Én is rájuk fogok szavazni az biztos!
2009. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

2010-ben én is a Jobbikra szavazok!


Szerintem a Jobbik nem szélsőséges.Hanem csak gyökeres változásokat akar.Amire szükség is van az ország jelenlegi helyzetében.


Szerintem éppen ellenkezőleg.Az mszp-szdsz a szélsőséges.

Ők sértik legjobban a demokráciát.Emlékezzünk csak amikor parancsot adtak a rendőrségnek hogy gumilövedékkel lőjenek a tüntetőkre.

Egy olyan neoliberális gazdaság és társadalompolitikát erőltettek az országra amelynek keretében eladták a nemzeti vagyon 99%-át a külföldnek,megduplázták az államadósságot és tönkretették a gazdaságot.

Nem is beszélve a hatalmas korrupcióról és a mutyizásokról.

A társadalompolitikájuk az volt hogy ki kell ölni a magyarságból minden nemzeti érzést,tönkre kell tenni a családokat és az egyházakat,a közösségeket.

A lakáshoz jutás egy fiatal párnak elérhetetlenné vált és most már a megélhetés is.


Ezek alapján az MSZP-t és az SZDSZ fel kellene oszlatni.

Vezetőiket pedig lecsukatni.De legalábbis vagyonukat elkobozni a sok szemétkedéseik miatt.

2009. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!