Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van itt három négy...

Miért van itt három négy ember, akik naponta tesznek fel kérdést a Jobbikról, hogy ilyen olyan szélsőséges?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel, mert van itt néhány ember, akiknek ez a szórakozásuk, a \'szarjobbikújnyilasfasisztanáczista\'-ról tesznek fel kérdéseket.. Na meg válaszolgatnak is rá.

Azt hiszik ők képviselik a többséget, holott a magyar társadalom nagy része már ismeri a Jobbikot, és szimpatizál is vele. Amúgy nézzétek meg a százalékaikat, tíz húsz választ írnak egy Jobbikos kérdésre, mindenféle hülyeséget előhozva.

Nincs jobb dolguk? :)


2009. júl. 18. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Csak buták és unatkoznak.....
2009. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem hiszem,hogy a társadalom nagy része Jobbik szimpatizáns lenn.De jövőre majd eldől,addig meg kár róluk vitatkozni.
2009. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A szimpatizáns és a szavazó nem ugyanaz, szóval nem jövőre fog kiderülni, hanem még azután.
2009. júl. 18. 11:41
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
A Jobbikosok is naponta tesznek fel kérdéseket,már nagyon unalmas az egész.A Jobbikosok éppolyan elvakultak a párjukkal szemben,mint az ellenzőik.Ezért értelmetlen a vitatkozás.
2009. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem, hogy valóban neonáci szimpatizáns lenne a magyar társadalom nagy része, de ha így van, én a kisebbséget képviselem. Másrészt: NEKED nincs jobb dolgod?!
2009. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Én azt nem értem,hogy miért náciznak,mivel nincs náci párt Magyarországon 1945óta, nem is működik, de nagyon gondolkozom,hogy megalapítom a Magyar Náci Pártot, és akkor kuss lesz, hogy a jobbik náci. Szó nincs erről,csak az elvakult hülye, alulképzett szakmunkás, meg a neten lógó munkanélküli emberek gondolnak ilyenre, akik nem bírnak egész nap mást csinálni. Az értelmiség felfog bizonyos dolgokat, nem elmebeteg MÉG mindenki.

A kérdésre válaszolva: sztem a kisebbség, akik otthon ülnek, egész nap, és félnek, hogy az arany életük - csalnak, a magyar ember kárára - meg fog változni, tán netalán meg is merik őket majd büntetni.(ezeket kellene mind kinyírni, és a vagyonukból lehet hogy még az ország adósságait is ki lehetne fizetni;))

Na pá...elvetemült banda

2009. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Jah és a legelső hozzászólót miért pontoztátok le, mivel ő részben igazat írt!
2009. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A Jobbikosok is naponta tesznek fel kérdéseket,már nagyon unalmas az egész.A Jobbikosok éppolyan elvakultak a párjukkal szemben,mint az ellenzőik.Ezért értelmetlen a vitatkozás.

De kérlek, a többi párt szimpatizánsai is a Jobbikról tesznek fel kérdéseket.. mert az oké, hogy a Jobbikosok a jobbikról, de a másik párt miért a Jobbikról indít folyton kérdéseket? :)

Lásd tegnap is született ilyen.



Nem hiszem, hogy valóban neonáci szimpatizáns lenne a magyar társadalom nagy része, de ha így van, én a kisebbséget képviselem. Másrészt: NEKED nincs jobb dolgod?!


Nagyon buta lehetsz ember, nácik már hatvan éve nincsenek, tudod, a náci Németországban voltak nácik. :) Fasiszták meg a fasiszta Olaszországban. Csak mert sokan keverik a fogalmakat.

Én az életből beszélek, tudod itt ez az oldal nem ad valós százalékokat.

Nekem van jobb dolgom, nem böngészem egész nap az oldalt mint TI, jobbikos kérdésekre vadászva :DD Csak feltettem egy kérdést, ami 2 percembe került.. :) Egyébként meg ha te leneonácizod a magyar embereket (mert szimpatizálnak szerinted egy párttal esetleg tagok benne) akkor magadra vess.

Képviseljed is a kisebbséget, rájuk fér :D

2009. júl. 18. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a jobbikal vannak bajai az embereknek , mert az szép és jó amit ők elképzeltek főleg, ha meg is tudják valósítani. Azokat az embereket utálják sokan (nem csak a kisebbség....) akik hírdették a Jobbikot, és most ne mondja senki hogy nem a Magyar Gárda tagok hirdették őket....(itt is írták páran hogy fejbe kéne lőni ezt azt és akkor *urva jó dolga lenne a Magyar embereknek...na ezzel nem értenek egyet sokan, ezen kéne változtatni. + Ha valaki nem ért egyet 1 jobbik szavazóval azt általábba a köv. kommentelő le kisebbségezi még ha 1000x jobb ember mint ő és még Magyar is )
2009. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tudná, a maszopnak meg a szadesznek is van internetes kommandója, akik pénzért írnak napi sok órában a jobboldali pártok ellen mindenféle fórumokra. Ez egy hadviselési mód. Ez van. Ők ilyenek.
2009. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!