Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Feleslegesen aggódom vagy...

Feleslegesen aggódom vagy nem? Leesett a szemüvegem a hatos villamoson, ahol én már szinte mindent láttam a villamos padlóján, és naponta rengeteg koszos ember jár.

Figyelt kérdés
Otthon áttöröltem a szemüvegem, a lencsét a tisztító folyadékkal, de az nem tudom, bacikat leszedi-e. Tudom, hogy immunrendszer, de annyiszor hozzáér az ember igazgatja, és nagyon koszos a villamos padlója szerintem. Nem lehet mindig kezet mosni, és utána eszik az ember vagy bármit csinál, nem lehet baja?
2011. júl. 9. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
feleslegesen aggódsz.
2011. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a 6-os villamos mocskos. De kepzeld el meg hova mashova jarkalsz azzal a szemuveggel. Gondolom napokig nem tisztitod meg. Most meg meg is tisztitottad, ne aggodj, nem lesz semmi bajod.
2011. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én meg kapaszkodok a vilin a "mocskos" kapaszkodón, utána meg beülök a mekibe hamburgert enni kézmosás nélkül, és semmi bajom nem lesz, na? :D
2011. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, teljesen feleslegesen aggódsz.
2011. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Polarbear válasza:
100%

Annyira egyértelmű szerintem hogy bajod nem származhat abból hogy leejted a szemüveged...

(A szemüveget nem tekintve)

Egyébként is, ha ilyenen elgondolkozol, az azt jelenti hogy nagyon szereted a tisztaságot, és ha még egy pici baci is maradt a szemüvegeden, annyi kell az immunrendszerednek. (Mint te is írtad)

2011. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen aggódsz, de megértem mert a szemüveg egy elég intim, személyes tárgy.
2015. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bajer ***** válasza:
100%
Feleslegesen aggódsz. Haszonállataim vannak, előfordul, hogy tiszta szar leszek almoláskor és utána még órákig olajos, zsíros mezőgépeket szerelek. Nem rohangálok el kezet mosni és így iszom a szódát, mégsem vagyok lerobbanva a sok baktériumtól. Az immunrendszer csodája.
2018. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!