Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hadják már békén...

Miért nem hadják már békén Csatári Lászlót a rendörség és törődik a dolgával?

Figyelt kérdés
Csatári 97 éves már maga az élet egy büntetés neki. Mielőtt azzal jönnének egyesek nem sajnálom Csatárit, de egy 97 éves embert minek zaklatni? Ezzel törődött a média az elmúlt 1-2 hétben, viszont arról senki egy szót sem írt hogy Devecseren a rendőrség mit csinált.

#Csatári
2012. aug. 3. 21:46
1 2
 1/14 Sz1u ***** válasza:
87%
A "hadják" sokat elmond...
2012. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert a törvény értelmében nem tehetik.Ezek soha el nem évülő bűncselekmények.Ezt a törvényt pedig Izrael állam és a különböző zsidó(élükön a Simon wiesenthal központal)szervezetek harcolták ki a világ majd összes országában.Amennyiben bizonyítást nyer a vád Csatárit elítélik de a büntetés végrehajtását mellőzni fogják az elítélt korára és egészségi állapotára való tekintettel.
2012. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Ő is "zaklatott" ám hozzá hasonló korú aggastyánokat, meg rengeteg csecsemőt is, akiket szándékoltan embertelen fogvatartás után "munkára" vezényelt. Akkor most őt miért nem szabad ennél sokkal enyhébb formában zaklatni?
2012. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h nem szabad, mert megérdemli, viszont nem hiszem hogy tudnál róla hogy Devecseren mi volt. A rendőrség mással törődik, mint amivel kéne.
2012. aug. 3. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs, átsiklottam a kérdés 2. része felett, de arról nem is igen tudok mit mondani. Olvastam, hogy volt Devecseren egy kisebb balhé, de nem ismerem a annyira a körülményeket, hogy a rendőrség fellépését meg tudnám ítélni.
2012. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt mondtam h nem szabad, mert megérdemli, viszont nem hiszem hogy tudnál róla hogy Devecseren mi volt. A rendőrség mással törődik, mint amivel kéne."


Ez nagyon gyenge. Miért pont a Csatáry ügy miatt ne tudna a rendőrség foglalkozni rendesen a dolgával? Mi köze van bármilyen más rendőrségi ügynek Csatáryhoz??


Főleg, hogy a rendőrség aztán semmit nem foglalkozik a Csatáry üggyel, hiszen neki nincs mit: mások felkeresték helyettük a palit, ők nem is foglalkoztak ezzel. Miután meg megvan, onnantól kezdve meg az ügyészség meg a történészek asztalán van a dolog, megint nem nekik kell ezzel foglalkozni - de még ha kéne, akkor is teljesen abszurd ezzel összekapcsolni, hogy máshol meg mit csinál a rendőrség.

Szóval ez így nagyon nagyon sántít.

2012. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A Csatári ügyet csak egy példának írtam, hogy a rendőrség mivel törődött, mivel egy 97 éves embert hamar megtalálnak, viszont mások ellen nem nagyon mernek fellépni.
2012. aug. 3. 22:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"A Csatári ügyet csak egy példának írtam, hogy a rendőrség mivel törődött, mivel egy 97 éves embert hamar megtalálnak, viszont mások ellen nem nagyon mernek fellépni."


akkor ismételten, mert láthatóan elsőre nehezen megy:

Csatáryt nem a rendőrség találta meg. Nem is keresték. Hanem mások szóltak, hogy héé, itt van egy keresett, háborús bűnökkel gyanúsított ember, nem kéne esetleg valamit tenni. Így került a bíróság elé a pali.


Másik, hogy ha példának vesszük csak, és tegyük fel, hogy olyan példát hoztál volna fel ehelyett, ami legalább abban nem sántít ennyire, hogy a rendőrség csinált valamit ott - akkor is teljesen abszurd azzal jönni, hogy ott akkor miért csináltak valamit, amikor máskor meg szerinted nem eleget.

Ez valami teljesen abszurd, torz logika

2012. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ezzel a baj, hogy a kommunizmus bűnöseit még csak keresni sem kell, itt élnek közöttünk, mégsem üt rajtuk a rendőrség, pedig ők is több ezer ember haláláért felelősek (munkatáborok, stb.)!
2012. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

"Csatárit, de egy 97 éves embert minek zaklatni?"


Azért mert a bírósági ítélet szerint évtizedekkel ezelőtt fel kellett volna akasztani.

2012. aug. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!