Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt értelme létrehozni TEK...

Nem dávid kérdése:

Volt értelme létrehozni TEK -et 10miliárdért? Nem elég a rendőrség?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Én nem látom értelmét.

Nem látom hogy csinálnának bármi hasznosat.

2012. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A TEK a rendőrséggel együtt dolgozik. Én láttam őket egyik este vonulni. Szirénázásra figyeltem fel, jött egy rendőrautó, aztán egy nagyobb rendőrautó, majd egy még nagyobb, a végén pedig egy TEK-es páncélos. A Hungária körúton! Nem lettem volna annak a helyébe, akiért mentek.

Bizony vannak Magyarországon is olyan kemény alvilági emberek, akiket csak így lehet elfogni és ártalmatlanítani.

2012. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha szirénázva mentek, akkor nem nagyon fogják elkapni. :)
2012. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem teljesen miért volt rájuk szükség. Eddig is voltak bevetési, vagy taktikai csoportok, nevezzük akárhogy a kommandósokat. Ha csak annyit csinál a TEK, hogy keményebben lép fel a bűnözők elfogásakor attól bizony a felderített bűnesetek aránya nem javul.
2012. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges volt.Hiába vonulnak ki páncélozott járgányokkal,meg komoly szerelésekben,a bírósági itélet a lényeg!!!Ott meg viszont száz bűnözőből hatvan megússza,vagy olyan nevetséges büntetéseket szabnak ki,hogy az embernek a zsebében kinyillik a bicska.Akkor meg minek ez a nagy felhajtás??
2012. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
orsós seggét védeni jöttek létre.
2012. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
végre valaki rájött
2012. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alfred Stokes ***** válasza:
46%

Ha nem értesz hozzá akkor mit szólsz bele?

1. Uniós előírás

2. ami eddig volt az minden volt csak nem szervezett

3. itt végre komoly kiképzést kapnak

4. végre nem homály komcsi rendőrök (Kiss Ernő félék) irányítanak egy szervezetet

5. fogalmatok sincs hány milliárdot loptak el a rendőrségtől a saját tábornokaik(vagy 5 TEK-et létre lehetett volna már belőle hozni!!!)

6. csak a környező országokban már évek óta létre hozták már a saját "különleges osztagaikat" érdekes ott senkit nem zavar!!??

8. ja, ha terrorista vagy, netán kemény bűnözőnek gondolod magad.... akkor értem, hogy becsúszott a sportszelet!!!

2012. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ALF !Az ország tele van terroristával ,hogy a rendőrök mellé kellett még egy magánhadsereg?
2012. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Orbánjugend.
2012. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!