Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a videóhoz? Tudnál...

Mit szólsz a videóhoz? Tudnál esetleg ehhez még hozzátenni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0JjcTXKw3sM


Még mielőtt töröltetésen gondolkozik valaki, pusztán tudományos oldalról szeretnék a kérdésre választ kapni.Tisztelt moderátor a videó egy nyilvános videó megosztón látható,nem én csináltam.Pusztán egy ártatlan kérdést tettem fel,teljesen pártatlanul.



2012. aug. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
közel áll a valósághoz
2012. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

kedves "tudományos oldalról szeretnék a kérdésre választ kapni".. na ne nevettess. ha tudományos oldalról szeretnél választ kapni a kérdésedre, akkor a google scholar-t használnád, meg jó hírű természettudományos magazinokat, nem pedig teljesen nyilvánvalóan egy ember által összeszerkesztett badarságokat hallgatnál és arra alapoznád a véleményedet..


kétségtelenül elfogult a videó szerkesztője, emellett hülyeségeket is beszél.


a faj meg fajta fogalmára meg google-zzunk már rá, százszor le lett már írva, hogy mi a különbség és hogy az összes ma élő ember egy faj (Homo Sapiens) alfajához (Homo Sapiens Sapiens) tartozik.


komolyan, kiakaszt, amikor valaki butaságokat beszél a "tudomány nevében" vagy éppen "tudományos oldalról közelíti meg a dolgokat", amikor a büdös életben szerintem az általános iskolás biológia-kémia-fizikakönyvét ki nem nyitotta.


tudományos oldalról erre a butaságra nem fogsz értelmes választ kapni, mert bár igaz, hogy csak az első pár percet hallgattam végig (az is teljesen felesleges volt), de ennyi mocsokságot hülyeséggel vegyítva rég nem hallottam pár perc alatt. csak is a tudományos tényeket alapul véve már az első 30 mp-ben orbitális baromságokat hallottam.


azt tudnám még hozzátenni a videóhoz, hogy undorító, mocskos dolognak tartom, hogy másokról (akárkikről) hasonló hangvételben videót szerkesszünk. gyáva, alattomos dolog, amellett, hogy demagóg hülyeségeket beszél a szerkesztő. aki szerint ez vicces vagy helyénvaló, szerintem nézzen nagyon magába és gondolkozzon el; mindannyian emberek vagyunk, de csak az emberek ilyen állatok (a szó mindkét értelmével élve), hogy a társukról hasonló hangvételű "csodákat" alkossanak. gratulálni tudok az értelmi szintetekhez, az érzelmi, logikai-matematikai, illetve interperszonális intelligenciátok sincs toppon ezek szerint.


hajjaj, van még mit tanulni bőven..

2012. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 2.válaszolóval!
2012. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!