Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a kormány, avagy a...

Vajon a kormány, avagy a mindenkori hatalom szám arra időt, hogy itt mazsolázzon a kérdéseink között?

Figyelt kérdés
Szóval: szerintetek olvasgatnak itt-ott beszélgetős fórumokon, hogy információt gyűjtsenek bizonyos témákban? Esetleg bele is avatkoznak, próbálva manipulálni bennünket?
2012. aug. 10. 19:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rohadtul nem érdekli őket a hétköznapi ember véleménye,a hétköznapi ember élete.
2012. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy foglalkoznának vele. Néhány kérdés és az arra adott válaszok színvonala alapján nincs rá szükség, mert az emberek egymást is hatékonyan tudják butítani minden külső segítség nélkül.
2012. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
A fb-n mindenképp.Egyszerre támadnak csoportokat,pl.múlt héten az "Orbán lapjáról kitiltottak társasága"-t.Jönnek a gyökerek ezerrel,percekig írják a mantrát,a hülyének nem esik le,hogy a nehezen megírt veretes sorait egy gombnyomás törölni.
2012. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál, vagyis nem értetted, mit kérdeztem. Még valaki?
2012. aug. 10. 19:35
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi 3/4, valami ilyesmire gondolok én is.
2012. aug. 10. 19:36
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szinte senki. Jól elvannak a kis világukban és már olyan régóta, hogy a kérdések legalább felét nem is értenék.
2012. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem vannak erre emberek akik figyelik. Téged már ki is szúrtak velem együtt.:)))
2012. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Én gyanakszom, hogy a gazdaságot a választások idején itt garázdálkodó, általam csak "gőzgépes hülyének" nevezett félbolond ötletei alapján irányítják. Veterán fórumozók talán emlékeznek a szerencsétlenre.
2012. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7/7 inkább szúrjanak ki bennünket, mint szúrjanak ki velünk.

De tényleg úgy gondolom, hogy figyelnek bizonyos "felforgató" eszméket, lázadó gondolatokat stb. hangoztató személyeket, illetve próbálják a gondolkodásunkat befolyásolni a nekik tetsző irányba.

2012. aug. 10. 20:05
 10/23 A kérdező kommentje:
Bocs, már nem 7/7, hanem István 1588. Köszi
2012. aug. 10. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!