Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ozora" fesztivál. Ti elhiszit...

"Ozora" fesztivál. Ti elhiszitek azt amit a tévében mondanak?

Figyelt kérdés
Elhiszitek, hogy mér több mint 10-éve nyomoznak és semmit nem történt? Ha a HÍR tv munkatársa nem tesz bejelentést mai napig nem történik semmi, a bejáratnál álló rendőri "felügyelett" mellet is nyugodtan árúlják a kábítószert. Szerintem nagy "sumáság" van a hátérben. Jópár rendőri vezető adta "áldását" az árusításra nagy haszon reményében.
2012. aug. 13. 09:02
 1/8 tetro ***** válasza:
24%
Összeesküvés elméleteket mégmég!
2012. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Most ebben mi az összeesküvés?
2012. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
28%
"Jópár rendőri vezető adta "áldását" az árusításra nagy haszon reményében."
2012. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ilyent ***** válasza:

Én régen voltam Ozorán. Jó volt.

Csak azért nem foglalkozik vele senki mert kevés ott a Magyar.

2012. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos igaza van. Nagyon sok fesztiválon drogoznak a fiatalok, és ezen a rendőrök szemet hunynak. Lefizetik őket!
2012. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Meg van kenve ott mindenki, szerinted miért olyan drága a belépő? Amúgy engem ez nem érdekel, csinálják csak. Nem ez a pár drogos fiatal (többségük ráadásul nem is magyar) dönti romba az országot, hanem a "nagykutyák".
2012. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ilyent ***** válasza:
30%

Csak egyet nem értek.

Miért baj ha egy rendezvényen drogot árulnak?

Ez hozzá tartozik mint az alkohol.

Ozora erről szol.

2012. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Annyi hülyeséget kitalálnak, hogy hihetetlen...

A rendőrök eddig is nagyon jól tudtak róla, hogy mi folyik Ozorán, nyilván nem véletlen, hogy most keményítettek be. Amúgy én kint voltam, ma jöttem haza, és baromi jó volt :) Mondjuk ez a nagy rendőri jelenlét meg razzia elég hangulatgyilkos volt, de nekem még így is nagy élmény volt ott lenni.

Csak hát ez az akció szerintem egy baromi nagy képmutatás... Mégis melyik fesztiválon nincs drog? Az addig oké, hogy a magyar törvények tiltják, jó, rendben. De egy: eddig sem volt ez másként, aztán hipp hopp, éppen most kezd ez valakit zavarni? Kettő: vajon a többi fesztivál (Sziget, Sound, stb.) szervezői mennyit fizettek, hogy ott ne legyen ilyen balhé?

Egyébként azt kell mondanom, hogy sok fesztiválon megfordultam már, de eddig messze Ozorán volt a legalacsonyabb a bunkók aránya.

2012. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!