Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg sikeres a mostani...

Tényleg sikeres a mostani nemzeti konzultáció?

Figyelt kérdés

A határidő lejárta előtt a megszólítottak 8 %-a küldte vissza a kérdőívet. (Bár ezt se tudja ellenőrizni senki.) A miniszerelnök sajtófőnöke szerint siker, hogy ilyen "sokan" kifejtették a véleményüket. Akkor az is siker lenne, ha a FIDESZ 8 %-ot érne el egy választáson?


[link]



2012. aug. 14. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Annak ellenére, hogy 16 éven felülieknek is ígértek én például nem is kaptam. Egyébként a 16 éven aluliak különben sem kaptak, a cigányok meg írni sem tudnak, szóval ezt elszámolta a blikk.
2012. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi közöny közepette 8% igenis szép eredmény.

Kb. minden második fideszes visszaküldte. (Fidesz támogatottsága az összes választók között: 20%)

2012. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nem,de annak fogják beállítani.
2012. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lekváros bukta. Amúgy meg mindenki az előre megadott szájbarágásnak megfelelő válaszokat adott. Ebből a szempontból lehet sikernek is tekinteni. Sőt, a kormányzat még messzebb is elmehet és ha Szijjártó "bulvárkacsa" Péter lenne a miniszterelnöki szóvivő valami ilyesmit nyilatkozna: "A nemzeti konzultáció egy sikersztori, mert a zemberek hallgatással fejezték ki együttértésüket."
2012. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1 nevetséges próbálkozás 1 nevetséges párttól amit 1 nevetséges cigány irányít
2012. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sikeres, mint a Matolcsy unortodox gazdaságpolitikája. -1,2%-os GDP csökkenés az előző évhez képest.
2012. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
nektek mi a fene bajotok van a poltikában? a kérdésre válaszolok és mindig lepontoznak?! Idióták járnak ide?! A piros gomb nem a letöltés...
2012. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a kérdésre válaszoltál hanem nevetséges siránkozásba fogtál.


A kérdésre válaszolván Nem volt sikeres bár a Fidesz jelenlegi utálata közben igen is sikeres és szép eredmény volt.


Amúgy én láttam, olyat is, hogy a borítékra üzenetet írt a fiának a kapott személy, és van egy olyan érzésem, hogy ez nem egyedi alkalom volt....

2012. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmondtam, hogy hogyan lehetne megítélni egy olyan kinyilatkozás alapján ami nem is fontos.
2012. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pontos* nem mindegy
2012. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!