Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fideszt hátrányosan...

Ha a fideszt hátrányosan érintené a regisztráció akkor nem lesz bevezetve?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 23. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelmű.
2012. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Gulyás szerint az előzetes regisztráció inkább az LMP-nek és a Jobbiknak kedvezne, nem pedig a Fidesznek."


Itt mindent csak akkor vezetnek be ha nekik kedvez.

2012. aug. 23. 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Nem fog maga ellen dolgozni.
2012. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Annak kedvez akiknek a legelkötelezettebbek a szavazói.


Hogy azok lesznek-e a Fidesz szavazók a ciklus végére?

2012. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz, de ennek, mint minden másnak az eldöntésére egyedül és kizárólag a Vezér jogosult. Nem hiszem, hogy Mucsai János Dél-Bács-megyei képviselőnek ebbe különösebb beleszólása lenne.
2012. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal nem vezetnék be akkor.
2012. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az is közre játszik abban, hogy talán nem vezetik be, hogy a megkérdezettek 80%-a ellenzi a regisztrációt.
2012. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eddig az volt a baj, hogy be akarják vezetni, mert ez jó nekik. Most felmerült, hogy mégsem, akkor meg azért lesz rossz a Fidesz, mert mégsem vezetik be? Aki így gondolkodik, az semmivel sem értelmesebb, mint a Fidesz legülyébbje.
2012. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as! Nagyon tévedsz és csúsztatsz! Az a probléma, hogy egy párt veszi a bátorságot ahhoz, hogy a választójogot, ha kell kéthetente a saját érdekeinek megfelelően változtatgassa, és abszurdabbnál abszurdabb ötletekkel próbálja a valós választói akarat érvényesítését meggátolni.
2012. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"8-as! Nagyon tévedsz és csúsztatsz! Az a probléma, hogy egy párt veszi a bátorságot ahhoz, hogy a választójogot, ha kell kéthetente a saját érdekeinek megfelelően változtatgassa, és abszurdabbnál abszurdabb ötletekkel próbálja a valós választói akarat érvényesítését meggátolni."


Én csúsztatok? Én KÉRTEM, hogy végre döntsétek el, hogy azon a véleményen vagytok, hogy bevezessenek ilyet vagy sem? Ebben semmi csúsztatás nincs. Én mellesleg magasról tojok rá, hogy bevezetik-e vagy sem. Én BIZTOSAN elmegyek szavazni akárhogyan is lesz, és még mindig az utolsó pillanatban is dönthetek, hogy kire. Nem én elégedetlenkedek, hogy így nem jó meg úgy sem jó.

2012. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!