Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne az a képviselő akit...

Ki lenne az a képviselő akit kivezetettnél a teremből?

Figyelt kérdés
Én Novákot , Nyakót, Scheringet és Vadait :D
2012. aug. 23. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én az MSZP-t meg a Fideszt vezetném ki.
2012. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sz1u ***** válasza:

Kivezetném, aki betiltott gárdamellényben jelenik meg a Parlamentben:


[link]


Kivezetném, aki megafonnal próbálja a vélt, vagy valós problémáját soron kívül mások tudomására juttatni:


[link]


Kivezetném, aki másokat fenyeget:


[link]



Bár inkább mégsem vezetnék ki senkit sem. Kin lehetne akkor jókat röhögni? Az előző Orbán kormány regnálásánál Torgyán Józsibá' volt az aktuális idióta. Most átvette ezt a szerepet a Jobbik.

2012. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Szlu!


Én meg már téged vezetnélek ki az országból!

2012. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Ehhez például bőven elég lenne már Zagyva "majd megbeszéljük" beszólása, de említhetnék más példákat is."


Ezt akkor sem értettem amikor aktuális volt, ez (hír?) és most sem. Olyan nagy dolognak számít a gyengeelméjűek körében a megbeszéljük kifejezés? Ha azt mondta volna, hogy kitapossa a belét, megérteném a méltatlankodást. Itt van rá a példa, hogy a jobbikról csak akkor esik szó a hírek között ha balhé van, ezt mondta, azt mondta, ennek, meg annak,... szóval a jobbik rossz színben való feltüntetésével ki is merült a média, és a sajtó munkája, a jobbikkal kapcsolatban.

2012. aug. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset
2012. aug. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy kivezettetnék valakiket a teremből, hanem kiüríttetném a termet.
2012. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Pro Patria ***** válasza:
43%

Kedves Sz1u: kifelejtetted a szamurájkardos esetet.

...és akik transzparensekkel jönnek be, vagy szigszalaggal leragasztott szájjal.

[link]


----------


Kedves 01:31-es!

Ne mossuk fehérre a néger gyereket. A mutogatás, a szemöldökfelvonás, meg a hangsúly bőven elárulta, miről szól.

A kocsmában sem "beszélgetni" hívják ki az embert "a hóra".


-----------


Érdekes, hogy aki azt írta, hogy az MSZP-t, az 30%-ra le van mínuszozva. Még szerencse, hogy a szoci múzeumi leletek csak itt vannak képviseltetve ilyen nagy számban, és nem a választásokon.

2012. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sz1u ***** válasza:

00:03


"Én meg már téged vezetnélek ki az országból!"


Idézek Neked valakit:


"Majdszt' majd a folyosón megbeszéljük"

2012. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Sz1u ***** válasza:

13:30 Pro Patria


"kifelejtetted a szamurájkardos esetet.

...és akik transzparensekkel jönnek be, vagy szigszalaggal leragasztott szájjal."


A szamurájkardos história az tudtommal engedélyezett volt, persze attól én még elítélem...


Voltak viszont kivonulásos történetek (bármely oldalról), nahhh... azokat sem engedtem volna vissza egy darabig!

2012. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!