Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta Orbán lett a miniszterel...

Mióta Orbán lett a miniszterelnök azóta csinált valami jelentősebb dolgot?

Figyelt kérdés
Csak, mert még nem hallottam, hogy tett volna valamit, ami kedvezett volna a magyar népnek és semmi változást sem éreztem a megválasztása óta.

2012. aug. 24. 19:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
emeltek a saját fizetésükön, ha jól tudom 2x is.
2012. aug. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%
Orbánnal az a gond hogy csak a nagy tervei bejelentéséig jut el, utána jobb esetben jön a nagy semmi! vagy rosszabbik esetbe belebukik és még ront a helyzeten! A számtalan kudarc amit összehozott az elmúlt két év során ékes bizonyítéka annak hogy ő és a körülötte levők is szakmailag alkalmatlanok az Ország hatékony és eredményes kormányzására, felforgatták az egész Országot a semmiért! csak egy példa, mióta átvették az Ország kormányzását közel két százalékkal romlott a Magyar gazdaság teljesítő képessége!!! ez mindent elárul az orbánkormány szaktudásáról. Orbán egy hangember csak beszél beszél, két éve szédíti a hiszékeny embereket a jobbnál jobb terveivel de ezekbe a tervek sorra becsődölnek, konkrét eredmény szinte alig van. Tudjuk hogy rövid időn belül nem lehet csodát csinálni, de azért ennél többet kellett volna letenni az asztalra! mert ez ami most van az egyenlő a nullával!
2012. aug. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Koldusbotra juttatta az emberek java részét.Röviden ennyi a "munkássága"ez a két év alatt.Ezzel ellentétben pedig két kézzel szórja az adófizetők pénzét mindenféle hülyeségre,ami éppen eszébe jut.
2012. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 66%-os vitapartnerem!


"Jó sok adót kivetett multikra,bankokra,amiket simán az ügyfél kontójára terheltek."

- Egyszer erről már kitárgyaltuk, hogy nem igaz. Egyfelől 98%-os veszteséget lehetetlen pótolni, legfeljebb enyhíteni az áthárítással. Másfelől ha ezt ilyen könnyen megugranák, akkor nem csikorgatnák a fogukat a kivezetéséért.

(Amikor egyszerre emelték meg a forinthitelek kamatát a hitelátváltás ellen, összebeszélés miatt büntetést szabott ki a bíróság több bankhálózatra. Amikor a végtörlesztésnél próbáltak azzal trükközni, hogy "késve" adták meg a megfelelő papírokat az ügyfeleknek, szintén meg lettek büntetve. És még azért is, mert korábban nem megfelelően tájékoztatták az ügyfeleiket. Háromszoros érvágás. Nem véletlen volt a nagy hiszti részükről, elszoktak attól, hogy nem ők az urak.)


"Pro ha megkérhetlek kiírnád ide vagy elküldenéd privátba azt a felelősségteljes kritikát?"

- Bár emlékeim szerint egyszer már megpróbáltam felvenni veled a kapcsolatot privátban, amire te nem voltál nyitott, de ne ezen múljon. Elküldtem.


---------


Kedves Sz1u!


"Szerintem az itt kommentelők közül jónéhányan meg tudnák tenni ugyanezt."

- Érdekes módon nekem mégsem volt még alkalmam ilyen tapasztalatok megszerzésére ezen a fórumon. Épp most levelezek egy illetővel, aki korrekt aggodalmakat, kritikákat fogalmazott meg. 4 oldal volt a Word-ben csak a nyitólevél (ami az én ide is belinkelt kommentemre reagált.) Erre én 10 oldalban válaszoltam, amit csak három részletben tudtam elküldeni. Ilyet itt nem láttam senkitől - kiemelem: egyébként tőled sem.


"De a kérdés arról szólt, hogy milyen POZITÍV tettei voltak Orbánnak, ami (esetleg) még a népnek is kedvezett.

Megjegyzem: arra tényleg elég lesz 5 perc!"

- Csupán azért, mert te minden meghozott intézkedés hasznosságát pártpolitikailag, ideológiailag minősíted, nem gyakorlati szempontból. Lefordítva: ami narancs, az neked rossz, káros.

Ellenválaszként nincs más dolgom, mint felhívni a figyelmedet az előzőleg is említett linkre, mely egy korábbi kommentemre mutat.

2012. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!