Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volner János mint minisztereln...

Volner János mint miniszterelnök? Jobbikosok vélemény?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem a személyi kérdések a lényegesek ezt illetően, hiszen Volner vagy Vona nem elemi eltérés.


A probléma elég anomáliába hajló.


Kellene a Jobbiknak némi idő hogy a környezete elfogadja a kormányzását mint magát a tényt, és nyilván érnie kell mint szervezet. A média-mádia lekopásáról nem is beszélve.

Viszont ahogy az idő telli, úgy csorbul az éle a Jobbikos visszatekintés lehetőségeinek. Minél többet pózolnak a szemétdombon, annál hasomlóbb lehet a szaguk a többiekhez.

Még ha az elmúlt 20 év nagy országlepusztító vetélkedésében nem is vettek részt, de a személyes kapcsolatok lassan de biztosan gúsba kötheti a tenni akarás madarát.

2012. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen az első válaszadó nagyjából leírta a helyzetet, bár a kérdésre nem igazán válaszolt, mindegy :D Én Jobbik szimpatizáns vagyok, szerintem Volner lehetne miniszterelnök. Láttam pár videóját, elég értelmes embernek látszik, és nem kell mindenáron Vonához ragaszkodni. Engem nem zavarna.
2012. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a Jobbikban értelmes arcot kell keresni, akkor Balczó Zoltán. De ő meg szerintem nem az a hataloméhes politikus, aki elvállalná.
2012. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Miniszterelnököt a választásokon győztes párt ad. Mivel a Jobbik a Fidesztől és az MSZP-től messze lemaradva a harmadik legnépszerűbb párt, és a támogatottsága az elmúlt 2 évben semmit sem nőtt, inkább csökkent, ez a kérdés szerencsére inkább a fantasy kategóriába tartozik :)
2012. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
100%

Drága Gyermekem!


Egyáltalán nincs lemaradva, az MSZP-t rendszeresen megelőzi, oda-vissza ugrál, hogy éppen ki a népszerűbb, az MSZP szavazótábora lassan kiöregszik, csúnyábban fogalmazva kihal, a Fideszé pedig folyamatosan csökken. Ráadásul ezek a felmérések legtöbbször megrendelésre készülnek, de még ezek szerint sem csökkent a népszerűsége, hanem minimum stagnál.


El tudom képzelni, az egyik legértelmesebb ember a pártban Volner, de szerintem a miniszteri poszt inkább Gábornak dukál. Volner higgadt, bölcs, tényszerű és precíz, inkább belügyminiszternek lenne jó szerintem, amúgy is rendőr volt. Gazdasági ügyekben is penge, de olyan posztra vannak mások, pl Z. Kárpát. Balczó leginkább köztársasági elnöknek lenne jó, Gyöngyösi külügyminiszternek. De ez csak az én véleményem erről, lehet ők egészen másképp gondolják.

2012. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy hogy Volner vagy Vona, a lényeg hogy végre magyar kézbe kerüljön az irányítás.
2012. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nincs lemaradva, az MSZP-t rendszeresen megelőzi, oda-vissza ugrál..."


Ja, majd' elfelejtettem. A Fidesz és az MSZP veszélyeztetik a Jobbik 2/3-át... :)

2012. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nekem teljesen mindegy hogy Volner vagy Vona, a lényeg hogy végre magyar kézbe kerüljön az irányítás."


Hát igen, ilyen nevekkel sokan ereszkedtek le a Vereckei-hágón :)

2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszönjük az agyhalott kommenteket :))

hajár Vona és Volner. Nemsokára Jobbik kormányt ünnepelünk Mo-n.

2015. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!