Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a demokratiku...

Lehetséges, hogy a demokratikus pártoknak bojkottálni kell a következő választást?

Figyelt kérdés

Ezt Kolláth György vetett fel, és az MSZP részéről Újhelyi István is megfontolandónak tartja. Szerintem sincs értelme egy olyan választásnak, ahol a szabályokat az egyik induló fél egyoldalúan állapítja meg úgy, hogy csak ő győzhessen. Magyarországon most ez a helyzet.


[link]



2012. aug. 29. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna szabad.A minifűrer röhögne a markába.Aztán lenne pofája arról ugatni,hogy demokratikusan újraválasztották.
2012. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk pofája mindenhez van. De akkor se lesz kisebb az arca, ha beléjük dörgöli, hogy 15 %-ot szereztek. Az meg már nem lesz érdekes, hogy mindezt választási csalással, egyoldalú szabályokkal, pénzadománnyal (maguknak) és pénzmegvonással (másoktól) érte el.
2012. aug. 29. 20:53
 3/19 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert OV vezérünknek megint 2/3-a vagy 3/3-a lesz és akkor megint minden arra fog hogy a "nép felhatalmazta mindenre őket"
2012. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy percig nem hiszem, hogy az mszp komolyan gondolja, de valóban, ha az ellenzékiek nem indulnának el, nem lenne kétséges senki számára, milyen rendszer épül itt. Szavazni elvileg kötelesség, sőt, a legelemibb kötelesség, de valóban: torzított, megbuherált választáson becsületesebb dolog nem indulni, és nem szavazni, mint az ellenkezőjét tenni, mert legalább nem legitimálja az ember a csalást.
2012. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kalergi egyetértek. Ha Orsós Viktor bebetonozza magát, mi a fenének induljak a "szavazás" színjátékon ha előre el van döntve az egész.


Tisztára mint a "Tanú" című filmben, ahol már ott volt előre az ítélet...

2012. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sz1u ***** válasza:
100%

Én csak szeretnék bízni benne, hogy:


"Habár fölül a gálya,

S alul a víznek árja,

Azért a víz az úr!"


Á'la Petőfi...

2012. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Hatásvadász szocik ... egy tervezetet amit társadalmi vitára bocsátottak ennyire felfújni ... mjad ha meg lesz szavazva, addig csak ötletekről van szó, h. ne hirtelen felindulásból menjen szavazni hanem tudatosan ...

én se támogatom az ötletet, de értem a szándékot, de az mszp ötlete volt ez elsőnek ha jól tudom

2012. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem bocsátottak itt társadalmi vitára semmit. Ha a választási regisztrációra gondolsz, azt sem. Azt meg nem is értem, miért utólag kellene tiltakozni. Miért kéne megvárni, hogy megszavazzák?
2012. aug. 29. 22:07
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Van egy ötlet amiről egyeztetnek a sajtó meg tényként közli... sztem ez még változni fog! nem vezetik be a regisztrációt! de az mszpnek is volt ilyen ötlete szal ő reakciójukat furcsának találom.. ettől függetlenül nem hiszem, h. lesz belőle vmi.
2012. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!