Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Készültség az örmény hadseregnél?

Készültség az örmény hadseregnél?

Figyelt kérdés

Ez voltaképp miért van? Több helyen is olvastam, hogy elrendelték a legmagasabb készültséget.

Gondolom megtámadni nyilván nem akarnak minket, de akkor miért?

A belső lázongások miatt?



2012. aug. 31. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Áá, nem minket, Azerbajdzsánt először, utána Törökországot. Grúzia meg biztos sírva fetreng a földön a nevetéstől.
2012. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Örmények számomra bolondok...
2012. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy nem normálisak, de ez a mostani diplomáciai balhé nem túl megnyugtató.

Ez a hadsereges dolog meg azért érdekel, mert igazából sehol nem írták, hogy mi miatt, csak így mellékesen, hogy amúgy készültségben vannak.

2012. aug. 31. 23:14
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Az imént hallottam én is, hogy megszüntettek velünk minden diplomáciai kapcsolatot, mert kiadtuk az egyik katonájuk gyilkosát, az országának. Már ez magában érdekes, de az még szép lenne, ha megtámadnának minket.
2012. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
ott éle magyarok esetleges felkelés leverése, ami elég valószínűtlen, meg támadni minket ami szintén, esetleg megtámadni azerbajdzsánt. nem tudnék választani :D
2012. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 20 éve hadban áll Azerbajdzsánnal és Törökországgal sincs diplomáciai kapcsolata, így érthető az állandó készültség a hadseregben.
2012. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ők ott vannak, én meg itt, ők nem jönnek ide, én nem megyek oda, probléma megoldva. :D
2012. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy a törökökkel meg az azeriekkel sz_rban vannak, de miért pont ma rendelték el a készültséget?
2012. aug. 31. 23:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek bolondok megtámadni egy EU és NATO tagot egyedül. Mindenesetre Orbánék ezt rendesen elcseszték megint. Szerintem nem Grúzia, hanem Azerbajdzsán röhög a markába most, nekünk meg leginkább szégyenkezni kéne.
2012. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Megszakították velünk a diplomáciai kapcsolatot.


http://www.youtube.com/watch?v=caSxpahq2Dc&feature=player_em..

2012. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!