Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 670 milliót kapnak szabi...

670 milliót kapnak szabi alatt a honatyák. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 31. 23:41
1 2
 1/15 Vadkan01 ***** válasza:
hű én is kérek, szavazz rám!
2012. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is kapok fizetést a szabim alatt. Meg mindenki, aki be van jelentve.
2012. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Na, hol az a nagypofájú troll, aki azt kifogásolta hogy Magyarországon nincs elég pénz semmire, és erről a lakosság tehet, mert a politikusok egytől-egyig becsületesek?


Aha, nincs, csak 670 misi lóg ki a rohadt zsebükből.

2012. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

23:46

Neked is ilyen sok szabid van? Nekem nincs pedig már dolgoztam jó sok évet. A munka törvénykönyvét miért nem úgy szerkesztették meg, hogy rájuk is ugyanazok a szabályok vonatkoznak mint bárki másra? 20 nap alap szabadság, aztán életkortól, vagy munkaviszonytól függően 3 évente + 1 nap. A többi napon ha nem jelenik meg a munkahelyén, igazolatlan mulasztás és ha több nap is van ilyen, elbocsátás fegyelmivel.

2012. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos szabadságuk alatt is önszorgalomból a haza felvirágoztatásán dolgoztak a honatyák. Mindegy, addig örüljünk, amíg nem dolgozik a Fidesz és nem jut minden hétre új adó!
2012. szept. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így jobban járunk. Nézd csak meg a forint árfolyamát! Viktor elment szabira, egyből erősödött, mikor visszaérkezett, gyengült. Szép!
2012. szept. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Kiköll űköt végezni.
2012. szept. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tavol elo ***** válasza:
100%
Erdekes modon most egyik part sem haborodott fel, hogy ez mekkora pazarlas illetve mit muvelnek az adofizetok forintjaival stb! Se a jobbik sem az mszp se a Fidesz se a KDNP! Mindengyik teljesen hiteles part :S
2012. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pofátlanságnak tartom pártállástól függetlenül. Felháborít hogy ilyen helyzetben, vagy ha jó lenne minden is v.ki ennyit nyaralgat, és azt se felejtsük hogy decemberben és januárban pedig téli szünet van nekik. Ehhez még ráadás hogy ha ülésezik is a tisztelt ház akkor is csak heti három nap van nekik meló. Az átlagember meg kap évi két hét szabadságot. :(
2012. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak 670 milló?


Tényleg egyre szegényebb az ország...

2012. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!