Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz netes "nem az én nevemben...

Lesz netes "nem az én nevemben" típusú kiáltvány és aláírás gyűjtés az azeri kiadatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 00:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

08:12: látom sikerült belekötnöd a mondandóm "lényegébe".

Egyébként te azt otthonról, a karosszékből előre nem tudod pontosan megmondani, hogy az azeriek kiadatás után elengedik az illetőt, vagy nem, mert kevés az információd. Mert ha tegyük fel, a tárgyalások során ígértetet tettek az azeriek, hogy kint tölti le a büntetését, akkor azt a magyar félnek a fejlődő gazdasági kapcsolatok érdekében, a kölcsönös bizalom jegyében célszerű elfogadnia. Utólag persze könnyű okosnak lenni.

2012. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Most itt ne rólam beszéljünk, hanem az állítólag profi magyar diplomáciáról és netán felderítésről. Egy ilyen horderejű lépés előtt bizony fel kell tárni a kockázatokat. És ez nem is volt olyan nehéz, mert a gyilkosság elkövetésétől kezdve nyíltan ünnepelték a pasast Azerbajdzsánban, és erre az örmény diplomácia is figyelmeztetett. Én lehet, hogy nem tudtam erről, de a nemzetközi életben ez egy közismert tény volt, amit a külügy simán bemérhetett pl. az azeri magyar nagykövetség útján.
2012. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a magyar kormány pontosan tudta, hogy a csávót azonnal szabadon engedik. Ha nem tudták volna, akkor mostanra már kiadtak volna legalább egy közleményt, amiben azt írják, hogy "az azeriek szabadon engedték a baltást, nahát, ez minket meglep és elítéljük".
2012. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%
Ha gyorsan reagálnak akkor meg az a baj ... semmi se jó már ebbe az országban ... mindig csak a hibát keressük a másik munkájában .. én ezt már nagyon unom ...
2012. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én meg azt unom, hogy az évszázad balekságát valaki még mindig a kormány jó munkájaként tünteti fel. Neked az is felesleges hőzöngés lenne, ha a kormány háborút robbantana ki, és az ellen tiltakoznánk.
2012. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ugyan már ... kérlek ... 8 évig volt itt sitten, ennyi idő után még latin börtönökből is átadják a kérvényező országnak más nemzet polgárait ... A bűn az bűn, sajnos az azeriek nem így gondolják ez az ő bűnük nem a miénk.. és ez elítélendő ... egy értelmű, h. a két ország keresi a támadási felületeket... Azerieknek kellene bocsánatot kérni tőlünk, h. belekevertek ebbe a csúnya játékba...
2012. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mindenki tudta, hogy az azeri baltás gyilkost Azerbajdzsánban nemzeti hősként tisztelik. Nyilvánvló volt, hogy amint azrti földre lép, elnöki kegyelmet kap, annak ellenére is, hogy a külügyminisztériumuk azt állította, hogy folytatja börtönbüntetését. Ezzel a kijelentéssel csak a magyar kormány kezét mosták, ami előre meg volt beszélve.


A magyar kormány felelőssége nyilvánvaló abban, hogy most szabad lábon élő milliomos lett egy brutálisan, előre megfontoltan, hideg vérrel gyilkoló emberből.

2012. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tör a háború a két nemzet között, megint mi leszünk a hibásak, mint az első világháborúban?
2012. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, adtak már ki papírt arról, hogy elítélik az esetet, miért mondod, hogy nem.


Amúgy sem értem , miért sírtok annyira az örmények miatt, amikor ők is írtották az azeriakat. Mi mikor írtottunk bárkit ?


Nehogy már Örményország legyen a szűzies mintakeresztény állam.

Ha meg az is igaz, hogy a baltás rokonait örmények ölték meg korábban, akkor végképp eláshatja magát az örmény elnök, bár enélkül is túlzásnak tartom a lépését.


Ilyen egyedi gyilkossági esetek miatt számtalan ország szakíthatná meg a kapcsolatait másokkal, mégsem teszik, az örmények túlságosan nacionalisták.

2012. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy fogadok, ha mi lennénk a helyükben és dacból hirtelen megszakítanánk a kapcsolatot valakivel, azon fújjolnátok, hogy de gáz, hogy ennyi miatt feladtunk egy kapcsolatot és biztos milyen súlyos következményei lesznek.
2012. szept. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!