Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mindig az éppen aktuálisan...

Ez mindig az éppen aktuálisan hatalmon lévő miniszterelnök honlapja vagy Orbán Viktor akkor készíttette, amikor hatalomra került?

Figyelt kérdés

miniszterelnok.hu

Nekem eléggé úgy tűnik, hogy OV most készíttette az oldalt. De mi lesz akkor, ha már nem ő lesz a miniszterelnök? Mit csinál az oldallal meg a domainnévvel? (Amúgy véletlenül találtam rá, rákerestem Orbán, Gyurcsány és Bajnai nevére a google-ban. Érdekes, hogy Gyurcsányra rákeresve is ez a honlap jön be 3. találatként, pedig nem látom, hogy olyan nagyon GyF nevére lenne keresőoptimalizálva.) Mielőtt valaki félreértene, nem provokáció, csak szimplán érdekel.


2012. szept. 2. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs...
2012. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez Orbán honlapja. legalábbis az őt dicsőíti tárgyilagosság nélkül.

HA netán nem ő lenne a miniszterelnök, gondolod, hogy csak úgy átadná ő, vagy az oldalt kezelő fideszfan az oldalt?! Dehogy! Miniszterelnök gyalázás lesz itt a javából non-stop.

2012. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!