Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint Orbán Viktor a...

Akik szerint Orbán Viktor a lehető legjobb miniszterelnök, azok mivel tudják alátámasztani ezt a kijelentésüket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 19:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
miért van még rajta kívül más miniszterelnök?-.-
2012. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Első, látszik, hogy Orbán fan vagy, igen a világon még van egy pár.
2012. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Sz1u ***** válasza:
32%
Neki ezt nem kell alátámasztaniuk. Pssszt! Mi tudjuk, hogy nem így van!
2012. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

"Első, látszik, hogy Orbán fan vagy, igen a világon még van egy pár."


A kérdés a magyar politika témakörben van és itt igen, valóban egy miniszterelnök van. Tehát ne pampogj bele.

2012. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
Ha ilyen okoska vagy, akkor értenéd a kérdést, a primko válaszodra reagáltam.
2012. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Az az igazság, hogy a "lehető legjobb miniszterelnök" a "legkisebb rossz"-t takarja. Most őszintén, ha lenne egy másik belevaló ember aki képes lenne jó miniszterelnök lenni, akkor arra szavaznék, de a jelenlegi politikai palettából sajnos nem tudnék választani.


Styloo

2012. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Orbánon kívül jelenleg 5 miniszterelnök és 2 minisztertanácsi elnök van aki él még.

Viszont hivatalban csak 1 van.

2012. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Rengeteg jobb jelölt lenne nála, akár még a Fideszen belül is. Én egyszerűen nem értem, hogy nincsen abban a pártban egy másik egyén, akinek igénye lenne ilyen vezető pozícióra. Varga Mihály, Navracsics Tibor, ők például sokkal szimpatikusabb miniszterelnökök lennének. Legalábbis szerintem. Az, hogy Orbánt két választási vereség után is jelölték számomra felfoghatatlan.
2012. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
Kedvesem, örülök a kérdésednek. Már elmúltam 70 éves és nagyon sok hazaáruló, idegenek fenekét nyaló,sőt fiatalokat legyilkoltató miniszterelnököt éltem át. Ez a hozzám képes fiatalember megpróbál új erkölcsi és anyagi alapon - fejlett, tisztességesebb országot megalapozni. Szakítani akar azokkal a dolgokkal amelyek ide a béka popsija alá züllesztették erkölcsileg és anyagilag ezt a jobb sorsra érdemes nemzetet.Természetesen ez nem tetszik a volt kommunistáknak és azok leszármazottaiknak. Az összefonódásaik miatt még mindig, és sajnos még sokáig az ő kezükben lesznek a hírközlő eszközök,melyek csak a rosszat sugározzák, de a sok jót azt nem amit szeretne. Szeretne egy anyagilag külföldtől független országot. Ha ezt megtehetné és nem kellene a kommunisták által felvett milliárdos adósságokat fizetnünk nagyon gyorsan talpra állna az ország. De láthatod az euróval való zsarolással büntet a világbank amiért próbál szerencsétlen Miniszterelnökünk függetlenné válni az adósságtól és a sok szeméttől, amit az "unió" címén behoznak az országba és nem engedik, hogy a magyar náluk jobbat és szebbet termeljen. Akkor ki venné meg az ő szemetüket, gyógyszereiket? Nagyon okos vagy, hogy ezen elgondolkodtál. Üdvözöllek. V...X
2012. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 70 éves, 30 éves vagyok, tehát kommunista még véletlenül se. Ez a maszlag, hogy felvették a milliárdos hitelt, igen felvették, mert fel kellett, pár nap és bebuktunk volna, csak ők nem akarták elvakultan megmenteni úgy az országot, hogy közben nyomorba döntik. Nem védem őket, ők se voltak jobbak, de ha azt vesszük, hogy külföldi nyomásra Gyurcsány lemondott, azért az jelez valamit. Orbán is fel fogja venni a hitelt, mert nincs más választása.Egyébként pedig ő is külföld felé akart fordulni, csak nem a nyugat, hanem a kelet felé, csak onnan beintettek neki.
2012. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!