Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt nem értem. Valaki elmagyar...

Ezt nem értem. Valaki elmagyarázná Orbán motivációját?

Figyelt kérdés
Szóval fenséges Viktorunk állandóan a keleti nyitás politikáját hangsúlyozza. Erre fel erre az azeri-örmény fiaskóra Oroszország is az örmények mellett állt ki. Azaz sikerült az oroszok ellenszenvét is kiérdemelnünk. Arról nem is beszélve, hogy Orbán urunk a legnagyobb szószólója a klérusnak; ezért érthetetlen számomra, hogy a keresztény örmények ellenében a muszlim azeriek mellett állt ki. Most akkor csak én nem értem, hogy hol ebben a konzekvencia?

2012. szept. 4. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy más keleti országnak meg tetszik, amit tett. Ki tudja? Meg az oroszok se fogják holnap elzárni a gázcsapot holnap.
2012. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az oroszok a kötelező kör letudásán kívül, hogy pár helyen megírják a kiadatást , leszarják az egész ügyet.


A keresztény örmények meg 25ezer azerit öltek meg nem is olyan rég, nem ?

2012. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Azaz sikerült az oroszok ellenszenvét is kiérdemelnünk."


Ugyan az eddigi magyar kormányok nem voltak közel Putyin politikájához, tehát eddig sem volt szövetség, de egy ilyen ügy az oroszokat olyan mértékben hidegen hagyja, hogy az hihetetlen. Gondolj bele, hány olyan szövetségesük van, akik sokkal durvább dolgokat csináltak és mégis szövetségesük. Ott van például Líbia, aki azzal fenyegette Európát, hogy ha nem kap pénzt, akkor telepumpálja bevándorlókkal Európát. Ez szerintem sokkal pofátlanabb dolog, mint kiadni valakit akihez eleve semmi közünk és akiről megigérték az azeriak, hogy letölti a büntetését. Az oroszok az ilyesmit leszarják, hidd el.

2012. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki leszarja, az európai médiumok is leszarják nagyrészt, pár orosz lap írt róla egyet-kettőt, de őket se nagyon érdekli. Obamára szoktak még hivatkozni ,hogy ő is érdeklődött, miért adtuk ki, de Washington eddig is minden lépésünket figyelte, erről nem egyszer lehetett már hallani a Fidesztől is, az USÁtól is, szóval nincs különösebb jelentősége.


Igazából az egész világ leszarja, csak a magyar lapok próbálják úgy beállítani, hogy érdekli külföldöt. Meg a facebook-on alakult oldalakon az emberek hiszik azt, hogy ez akkora horderejű esemény lenne.

2012. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te az avgy aki tegnap 50-szer feltette ezt a kérdést? Amúgy meg van ott elég vaj oroszország, meg amerika füe mögött is, mégse foglalkozik vele senki se. Hogyan is tennék, hiszen egyből keresztbe tennének neki.
2012. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

"Valaki elmagyarázná Orbán motivációját?"

pénz pénz pénz. Orbán egy politikai szélkakas, mindig arra fordul amerre a pénzt sejti. pénz és hatalomvágy ez fűti őt.

2012. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!