Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs liberális jobboldali párt? Így kire fogok én majd szavazni?!

Figyelt kérdés
Tipikus kapitalista vagyok, nem vagyok annyira nemzeti érzelmű, és híve vagyok a biológiának (természetes szelekció, tehetségek támogatása, felemelkedése, hierarchia). De nincs ilyen párt!!! Csak a szockók vannak liberalistáknak (baloldal), de velük más elveket vallok; és a jobbikosok vannak, de ők olyan régimódian túl hazaszeretők, meg magyar termék meg ilyen hülyeséget és ellenzik a multikat. Nem érvényesülhetnek az "akarataim" -.-

2012. szept. 7. 21:41
1 2
 1/17 Hazafias Harcos ***** válasza:
26%

Amit leírtál az legjobban a Fideszre hasonlít, én is Fideszes vagyok hasonló okokból.


Kapitalista vagyok, de mellette hiszek az !ésszerű! állami gondoskodásban is, és a Kádár-rendszerbeli hagyományok közül az ésszerűek fenntartásában, mellette a társadalomszemléletemet a biológiára helyezem, de nem olyan szélsőségesen, mint a szociál-dárwinisták.

2012. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem egy bajom van a Fidesszel: hazudik. Emlékszem, amikor választás előtt miket ígérgettek, és pont fordítva csinálták...:/ Á mind1.
2012. szept. 7. 21:59
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha nincs normális párt, akkor senkire. Azzal semmit nem használsz, ha az egyik gazembert segíted hatalomra a másik gazember ellenében. Nesze semmi, fogd meg jól...

"Íme az új főnök, ugyanaz mint a régi"

2012. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

"meg magyar termék meg ilyen hülyeséget és ellenzik a multikat."


http://www.youtube.com/watch?v=kI14ldKRnJQ


És nem, nem jobbikos videó (ahogy én se vagyok az).


"Nem érvényesülhetnek az "akarataim" -.-"


Nem érted hogy a cukor ára miért ment fel annyira. Nem érted miért tart ott a gazdaság ahol (a válság csak tetézte ezt). Ezek után felmerül a kérdés: mik a te akarataid drága kis csillag?

2012. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak nekem az a baj ezzel a fajta hozzáállással, hogy kihúzza magát az egyén a felelősség alól. Ha nem megy el szavazni, azzal megnyugtatja magát legbelül, hogy "ő legalább nem járult hozzá EHHEZ". Nekem olyan...felszínesnek és gyerekesnek tűnik ez a dolog. A felelősséget vállalni kell és buta dolog nem elmenni szavazni, nem kihasználni egy jogot, lehetőséget, ha már van neked :) de ezt lehet csak én gondolom így :)
2012. szept. 7. 22:04
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

"buta dolog nem elmenni szavazni, nem kihasználni egy jogot, lehetőséget, ha már van neked :)"


Eddig is így gondolta szinte mindenki és mi lett a vége? A pártok már nem azon vannak hogy ők maguk minél érdemesebbek legyenek a szavazatra hanem azon hogy a többi párt legyen minél kevésbé érdemes rá. Ezért volt/van az a nevetséges sárdobálás a politikában mert látják ott fent hogy így is el lehet érni a szükséges számú szavazatot.

Egy párt igenis dolgozzon meg a szavazatért, az hogy a többi még annyira se dolgozott meg érte nem lehet indok arra hogy végül mégiscsak megkapják tőled és tőlünk amit akartak. Ha egyik se tett sz.rt se akkor egyik se kapja meg a voksot.

2012. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

A Fidesz konzervatív, nem liberális.


Akire te gondolsz, azaz MSZP. Nem nagyon érted meg, hogy mi az a jobboldaliság és a liberalizmus.

2012. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

"nem vagyok annyira nemzeti érzelmű"

akkor teljesen mindegy melyik országban vagy

ha nincs olyan párt ami neked megfelel, akkor keress olyan országot ahol van, ha nincs akkor alapítsál egyet (pártot, nem országot)

2012. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az USA gondolkodása tetszik :) Ott szívesen élnék.
2012. szept. 7. 22:20
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha liberális vagy, az LMP miért nem jó?
2012. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!