Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Jobbik programja 88 oldalas? Véletlen? És az, hogy az EU ellenes tüntetésük 01.14-én volt?

Figyelt kérdés
Mondjuk az utóbbi szerintem is véletlen. :)

2012. szept. 8. 16:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az első hó tizennégyet magyarázd el légyszíves.
2012. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy a hasonlóság: [link]
2012. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Minek teszed fel sokadszor ezt a kérdést?
2012. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a Jobbikban ilyen nagy numerológia szakik ülnének, inkább véletlen. De ha szándékosak lennének ezek a dolgok a támogatóik elenyésző kisebbsége tudná ezek jelentőségét (ahogy az itteni válaszok is mutatják).
2012. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Az itteni válaszolók nyilván nem reprezentatívak, ahogy az én véleményem sem, mindenesetre már ált iskolában tudta minden osztálytársam a 88 jelentését, így ha tényleg annyi oldalas a Jobbik programja az nem véletlen, hanem egy neo-náci szimbólumra való tiszta, érthető utalás.
2012. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen a 88 a női rádióamatőrök üdvözlése!
2012. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lett 88 oldal, hogy valaki felvesse ezt a kérdést és ezáltal beszédtéma legyen a párt foglalkozzanak, beszéljenek a pártról. Ez amolyan reklám féle mivel a célja szintén a figyelemfelkeltés és ezt el is éri, melynek a legkézenfekvőbb bizonyítéka az, hogy ez a kérdés fel lett téve.


Az EU ellenes tüntetés biztos, hogy nem ehhez igazított.

2012. szept. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Látom nem érted, mire gondolok 88 német abc 8. betűje:H 88=HH HH = Heil Hitler"


a magyag ábc szegint meg éé akkor az mit jelent? ételt életet? én éhezem?


január 14 ike tuti direkt volt

tudták hogy akkor születtem és a tiszteletemre felvonulást rendeztek


mivel a történelem igen terebélyes kb minden napra jut 100-200 esemény jobb oldali,bal oldali görög, török, magyar, ukrán stb


minden napra lehetne valamit aggatni

2012. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
utolsónak szól: kb, idáig nem volt olyan hogy ne mondtak volna valamit egy napra. Szerintem ha random mondok napokat még arra is találnák pár elméletet.
2012. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!