Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány tanárának nyilatkozatáról?

2012. szept. 9. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor a karrieristákról kezdett el beszélni, egy rettentő fontos témát érintett, ugyanis ezek számára a hivatás nem annak célja elérésére szolgáló eszköz, hanem a karrierista individuális céljainak elérését szolgáló eszköz, ami mindennél nagyobb veszély felelős beosztásokban. Egy olyan ország, ahol ilyenek egyeltalán csak a közelébe is kerülhetnek a hatalomnak, a saját sírját ássa, mitöbb fél lábbal a sírban van.
2012. szept. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ma is ez megy. Akkor a KISZ-eseknek volt ilyen, ma a Fideszeseknek.

[link]

2012. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy így volt-e vagy sem. De ha ez a Mellár nevű tanár úgy nyilatkozik, hogy neki odatelefonáltak, hogy Gyurcsány megy vizsgázni, ő meg mindenben engedelmeskedett, akkor ez a tanár nem lehet valami nagy jellem. De ráadásul hülye is, mert a szennyesét teregeti. Jobban járt volna ha hallgat arról, hogy mennyire befolyásolható ember.


Egy jellemes embernek azt kellett volna mondania, hogy "Természetesen oda fogok figyelni, ugyanúgy, mint bárki másra, hiszen nekem, mint tanárnak ez a munkám. Szintén a munkámhoz tartozik, hogy mindenkit a teljesítménye alapján, igazságosan értékeljek. Ezt a munkát fogom végezni Gyurcsány és bármelyik tanítványom esetén is, mert ez a záloga annak, hogy az országunk fejlődjön!"


Vicc ez az ember!

2012. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!