Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, normális a...

Mit gondoltok, normális a Jobbik Európai Parlamentben folytatott munkája? Nézzétek meg a videót!

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes megfigyelni például 1:42-nél Szegedi Csanádot. EP-ülés van körös-körül mindenki öltönybe nyakkendőbe, ő meg magyar gárdás egyenruhába. Mert ő nagyon menő ám, nehogy már alkalmazkodjunk a protokollhoz vagy ilyesmi! Minek? Ez az öltözék biztosan elősegíti, hogy komolyan vegyék a mondandóját és a magyarok érdekeinek képviseletét.


A másik érdekes dolog pedig Morvai Krisztina EP-s beszédje. Most a beszéd tartalmi részébe és az angol kiejtésébe nem mennék bele, de érdemes megfigyelni, hogy a körülötte ülő tagok, sőt még a bizottsági elnök is hogy reagál. Nem tudom mennyire jó ötlet már az első beszédben a k*csög és a k*rva szavak használata! Sőt lehet látni a felvételeken, hogy a legtöbben próbálják visszatartani a nevetésüket, vagy éppen nevetnek. 6:33-nál már az elnök is kezdi megunni! De a legdurvább az egészbe 7:00tól következik. Ki kell deríteni, hogy ki mert nevetni rajta, és kedves emailt kell neki írnia! Igen, szigorúan semmi csúnya szó vagy kifejezés, amit minden bizonnyal mindenki be fog tartani, főleg ha "véletlenül" a kurucra is felkerül a nevető nő email címe. Ezt nevezzük a magyar érdekek képviseletének, ez az ember képviseli Magyarországot?


Én igazából arra lennék kíváncsi, hogy a Jobbikos politikusok valóban (akár kompromisszumok árán is) a magyar érdekeket akarják képviselni, vagy elérni azt, hogy azt mondhassák, hogy a zsidó lobbi elérte, hogy már az EP-ben se vegyék őket komolyan, és hogy mekkora szar az egész EU.


2009. júl. 29. 17:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

és még én vagyok a szánalmas, agymosott stb. azt sem tudjátok miről beszéltek, nagyon trendi manapság így gondolkodni, hajrá!

nagyon buták vagytok eskü :DDDDDDD

2009. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy rosszul beszél angolul, hanem egy okot, amiért nevethettek rajta.

De lehethogy egyszerűen csak azon, hogy ilyen ügyekkel jön elő, illetve ahogy előadta magát. De engem tulajdonképpen az egészben az háborított fel, amit a végén mondott, hogy játékot hirdet, hogy tudjuk meg a nevét annak, aki nevetni mert rajta, meg hogy küldjenek neki kedves (na persze:)) emaileket!

Engem az zavar, hogy még az EP-ben is egymást szidjuk, ezek után mégis mit gondolnak rólunk? Egymást szidják a pártok az Európai Parlamentben, ahelyett hogy összefognának és a magyarság érdekében tevékenykednének!

2009. júl. 29. 23:17
 23/27 anonim ***** válasza:

hogy mit gondolnak rólunk?

azt, hogy milyen ország lehetünk, ha megszavaztuk az EP-be Morvai Krisztinát? (nő létére egy ilyen beszédben káromkodik-már ez elég visszataszító) ez mindent elárul az értelmi szintünkről, és a befolyásolhatóságunkról.

2009. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Valaki az egyik hozzászólásban azt írta, hogy Morvai úgy állítja be az itthoni helyzetet, mintha napi szinten halomra lőnék az ellenzéket. Na most akkor megkérdezném, hogy a sok antirasszista bőrbe bújt vadállat mit is terjeszt? Azt kérem, hogy itthon napi szinten halomra ölik a zsidókat, cigányokat, melegeket, liberálisokat. Annyira lehúzó amikor csak egyoldalúan tájékoztatnak egy adott dologról. Magyarországon divat figyelmen kívül hagyni az érem másik oldalát is, és ezt egy rakás idióta kritikátlanul átvette. Legyen az újságíró, képviselő vagy akár egy szimpla fórumozó. Gratulálok. Egyébként mégis melyik képviselőre vagytok büszkék azok közül, akik bejutottak az európai parlamentbe? Melyik képviselőre vagytok büszkék azok közül akik a magyar parlamentben vannak? Egyébként most az a legnagyobb probléma, hogy ki milyen cuccban ül az EP_ben? Szóljatok ha rosszul tudom, de például az olaszoknál egy transzi is bekerült a törvényhozásba...no comment.
2009. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
A 11.37 mintha engem kritizalna, pedig en egyetertek vele. Nem tetszik ugyan az se, ha Morvai asszony orjong, de amit az "antirasszistak" vinnyognak, vadaskodnak, az tan meg annyira se tetszik. Probaljunk mar meg egy kicsit nyugodtabban, normalisan elni!
2009. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

az arany középútról hallott itt valaki egyáltalán?

ilyen is létezik :)

ez lenne a megoldás, csak nekünk magyaroknak ez ismeretlen többnyire.


valaki írta fentebb hogy kinek kell a globalizáció? hm, pl neked is aki Internetet használsz... ;)

2009. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
66%
Nem elég szar az életetek így is, folytatjátok a marakodást a neten is? Szánalmas, ahogy álszenteskedtek! Szégyeljétek magatokat.
2009. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!