Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerettek Magyarországban?

Mit szerettek Magyarországban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát én csak a természetet, meg a nyelvet, amin mégiscsak a legkönnyebben meg tudom értetni magam. Az emberek elég lesújtóak, szélhámosok, kötekedők, megbízhatatlanok, ezért az ország állapota is kilátástalan.
2012. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

A nyelvet. Nincs még egy nyelv, ahol ilyen kacifántosan lehet káromkodni :D


A gyönyörű magyar lányokat :)


És végső soron a kaját. Nincs még egy ország, ahol jól belakmározhatok, főleg nem olyan finomságokból, mint a halászlé, lángos, tócsi, töltött paprika, papkrikás krumpli, gulyásleves... :D

2012. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
gyurcsány ferencet, a nagy hőst, aki értünk éhezik ezekben a nehéz időkben!!
2012. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
A nyelvet, gyönyörű nőket, szép tájakat, az egyedi humort, még kicsit azt is, hogy nincs olyan szabály, aminek a megkerülésére itt ne jönnének rá egy perc alatt, a borokat, a hazai mentalitás bizonyos aspektusait - természetesen a siránkozást leszámítva -, azt a kicsit vadabb emberi természetet, ami a nyugatiaktól elválaszt minket, mintha sokkal ösztönösebb és rebellisebb lenne, a kárörvendő felfogást, sokmindent.
2012. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Tokaj-hegyalját a gyönyörű naplementében, amikor egyik kezed felől még hegyek, másik kezed felől pedig a puszta. Oly szép! De ha más ország fennhatósága alatt állna, akkor is ugyanolyan szép lenne. nekem egy ország az azt jelenti, hogy gazdaságilag itt vagyunk közösbe. Amúgy meg...nem szeretem a kaját, se a hagyományt, én tudománypárt vagyok :) Nem utálom a kínait vagy amerikai csak azért, mert nem ide született, ez hülyeség!
2012. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
A történelmét, az irodalmát, a Balatont, a Dunát, a Drávát, a Mecseket, Bakonyt, Pilist, a lenyűgöző barlangokat, Budapestet, az erdélyi magyarságot, a tépelődő, de mégis érzékeny, emberi lelki alkatot. A nyelvünket. Az ünnepeket. A szüreti fesztiválokat. Azt, hogy az utcán mindig találkozom ismerőssel. A városom utcáit.
2012. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Erdély nem Magyarország. Az már a múlt.
2012. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

ma 18:07

Kinek igen, kinek nem.

Az erdélyi magyarság most már, úgy tudom hivatalosan is Magyarországhoz tartozik. Magyarország állampolgárai. Tehát nemcsak lélekben honfitársaink.

2012. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert mindenki az, akinek vallja magát. De Erdélyben a hegyeken kívül semmi szép sincs.
2012. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Magyarország: szép nők, gyenge forint, erős pista
2012. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!