Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál az EU helyett egy...

Támogatnál az EU helyett egy ilyen gazdasági és politikai szerveződést?

Figyelt kérdés

Minden európai ország külön-külön a mai EU-hoz hasonló szoros kapcsolatokat tartana fent az USÁ-val, de egymás felé olyan elszigetelődőek és ellenségeskedőek lennének, mint az EU előtt.


Én támogatnám, mert az USÁ-ból jönne nyugati kultúrális hatás, de csak úgy, mintha egy távoli rádió halkan mormogna, nempedig közvetlenül áradna a multikulti, mint most, ráadásul nagyobb lenne az önállóság, a mezőgazdaság és az ipar előtérbe kerülne a szolgáltatási szektor rovására és nem kéne hallgatnunk olyan idegesítő, magyarellenes népek pofázást, mint a franciák és a (nyugat-)németek.



2012. szept. 12. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

""Minden európai ország külön-külön a mai EU-hoz hasonló szoros kapcsolatokat tartana fent az USÁ-val, de egymás felé olyan elszigetelődőek és ellenségeskedőek lennének, mint az EU előtt.



Ez egy akkora baromság, főleg ez "de egymás felé olyan elszigetelődőek és ellenségeskedőek lennének, mint az EU előtt." !


Semmit nem értesz az egészből barátom, csak elhiszed a sok blablát. Soha nem voltak az Európai országok elszigeteltek esetleg a szoci blokk a nyugatitól a rendszervarázslás előtt. Ekkora virtus még a kereskedelmet sem jellemezte hiszen voltak vámok, és ha valami olyan akart bejönni ami az adott gazdaságnak nem volt érdeke valami okból azt védővámmal sújtották.


Az USA kultúra meg inkább maradjon a tengeren túl!

2× voltam kint, de az Európai ember nagyon nehezen szokja meg az ottani felfogást, szokásokat stb

Csak messziről fényes és liberális az Usa, ha ott vagy érzed hogy rohad az egész.

2012. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Az Eu nem hamarosan vége, mert nem lesz képes a társadalmai és a globális gazdaság közzé ékelődött politika megoldást találni a problémákra.


Lesz 2-3 csoportosulás az Eu helyet, hasonlóak mint a Visegrádi vagy az első közös piac, legfeljebb a pigs ek.

2012. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem fogd meg magad és költözz ki az usába, a becsületes magyar embereket meg hagyd békén.
2012. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom ti hogy vagyok vele, de nekem az európai gondolkodás, kultúra és társadalom sokkal szimpatikusabb, a sok hibája ellenére, mint az USA-é. Szóval nem támogatom az ötletedet.
2012. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

> Támogatnál az EU helyett egy ilyen gazdasági és

> politikai szerveződést?

Nem.


> ...de egymás felé olyan elszigetelődőek és

> ellenségeskedőek lennének, mint az EU előtt.

És az kinek lenne jó?

Kinek lenne jó, ha megszűnne a személyek, áruk, szolgáltatások és a tőke szabad áramlása?

Az országhatárok lezárása visszahozna egy sz*r életet, egy sajnosnincs piacgazdaságot, egy pult alóli árusítási módot, egy rettenetes technikai lecsúszást, a csempészést, az erős központi hatalmat, a rendőrállamot.


> az ipar előtérbe kerülne a szolgáltatási szektor rovására

Én nem szeretnék visszamenni a múltba.

2012. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg pont, hogy nem az alig 300 éves USA felé hanem a kelet felé ami tele van bányákkal és jóval többet érnénk vele, mint az eladósítóinkkal!
2012. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Inkább Kínával kéne egyezkedni.
2012. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább Kelet felé nyitnék.
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!