Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan törvényt,...

Támogatnál egy olyan törvényt, hogy senki se vallhassa magát olyan nemzetiségűnek aminek csak akarja, hanem az állam mindenkin végezzen genetikai vizsgálatot aztán sorolják be valamilyen nemzetiségűnek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 22:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%

Részben kiváló ötletnek tartom, de szerintem tíz millió genetikai vizsgálat ára húzós lenne!

Amúgy sejtem a kérdés eredeti célja gondolom, hogy ki tiszta vérű.. Ezt megmondom neked vizsgálat nélkül is :D Senki, ahogy régen sem volt senki tiszta magyar sem tiszta német, Én pl elárulom neked, hogy székely, magyar, sváb vér is folyik az ereimben..

Régen például az arisztokraták összekeveredtek, német, francia, román, lengyel arisztokratákkal is.. mégis magyarok voltak...

Azzal egyetértek, hogy senki nem vallhassa magát mondjuk magyarként cigánynak, vagy négerként német nemzetiségűnek mert ez úgy ahogy van hülyeség..

2012. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁ

Tudod te milyen iszonyatos pénzbe kerülne ez? És nem lenne az égvilágon semmi értelme.

2012. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted genetikailag mennyiben különbözik egy salgótarjáni magyar és egy losonci szlovák?
2012. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Magyar génállományú sajnos már nincs Magyarországon. Közép-európai génállományt lehet kimutatni. Mert annyian keveredtünk a környező népekkel. Magyar nemzetiségűnek sajnos Szlovákiában vagy Romániában lehet besorolni valakit, itthon magyar nemzetiségű rosszul hangzik. A cigánynál ha ki lehetne mutatni valakiben a cigány vért akkor hány százaléktól számítana kisebbségnek...
2012. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

Ha megkérdeznék egymás szomszédait, környezetét ki kit minek tart , abból egy életszerűbb mintát lehetne kapni.


Nem tudok rólla ,hogy a magyaron kívül más nemzetiségű ősöm is volna.

De ma azért gyanús voltam kicsit magamnak, mert olyan lusta voltam ma mint egy cigány.Legalább hatszor lapátoltam el a havat semmi munkakedv nélkül.

A hónak meg azt üzenem : monnyon le!

;)

2012. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
14%
Természetesen. Engem határozottan irritál, hogy ilyen kérdésben szabadon lehet hazudozni.
2012. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 nem dávid ***** válasza:
86%
És mi lenne a célja ennek a vizsgálatnak? mi változna tőle?
2012. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, hogy a nemzetiségek különböznek genetikailag. A "magyar" abszolút átlaga a környékbeli országok génállományának.


Tévedés, hogy a nemzetek genetikailag homogének, az észak- és délolaszok esetén ez ugye ránézésre látszik, hogy nem hasonlítanak. Az askenázi és a szefárd zsidók is különböznek, nem is beszélve a néger zsidókról :)


Tévedés, hogy a genetikailag hasonló népek kedvelik egymást, pl. a zsidó-arab viszony.


Szóval nem támogatnám, mert az identitás nem a géneken múlik.

2012. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy ahogy van, hülyeség. Hozzám például már kapásból olyan 4-5 nemzetet belehetne akkor írni, ráadásul sok pénz lenne, és kevesen egyeznének bele egy ilyen vizsgálatba. (időigényes, stb) És persze nem lenne sok értelme, mivel már mindenki elég kevert, így maximum 100000 ember lenne, akiben van annyi magyar vér, hogy be lehessen írni magyarnak.
2012. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%

,,egyetértek, hogy senki nem vallhassa magát mondjuk magyarként cigánynak, vagy négerként német nemzetiségűnek mert ez úgy ahogy van hülyeség.."


Miért lenne hülyeség? Ha mondjuk egy cigány nem tud cigányul, és a magyar az első nyelv amit megtanul, akkor miért nem magyar?

2012. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!