Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit szólnátok, ha...

Jobbikosok mit szólnátok, ha átmennétek egy ismerősötökhöz és meglátnátok a szekrény tetején egy doboz pászkát?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy biztos szegény, ha kovásztalan kenyérre fanyalodik.
2012. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk, ha a munkahelyi főnöködnél látod?
2012. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene szólnom? Míg Bpn éltem én is ettem ilyeneket.
2012. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok Jobbikos,de mi is sokszor eszünk,vagy készítünk belőle valamit! Sőt, régen nagypénteken minden katolikus család is ette.
2012. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Mondjuk, ha a munkahelyi főnöködnél látod?"


Akkor mivan? Van rá valami törvény, hogy munkahelyi főnöknek tilos pászkát ennie?

2012. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Most azért, mert Jobbikos miért furcsálná? Mert zsidó étel? Na és? Ebből látszik, hogy te is olyan egyszerű vagy, mint egy faék.
2012. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Nagyanyám nem csak hogy pászkát de macesz gombócot is csinált, én meg Jobbikos vagyok!


Na ilyenkor mi van?


Bevan röhögve a lú az ablakon?

2012. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyből előkapnám a hátizsákomból a láncfűrészt, feldarabolnám a meglepett delikvenst, aztán habzó szájjal átcsengetek Zagyva György Gyulához, majd együtt karlendítések közepette eltrappolnánk a kocsmába fröccsözni meg hélótázni.
2012. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szereti. Én is szeretem. Meg a ropit is, a csokis nápolyit is, a sós kekszet is.

Ki a francra tartozik az egyéni ízlésem? vagy az ismerősömé?

2012. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pászkát még nem láttam ismerősnél, de ketchupot igen! Fúúj b.meg... Elfogott a hányinger, annyira utálom a ketchupot, akkor már inkább a pászka, annak túlzottan íze sincs.


Viszont volt, hogy haveromról kiderült hogy részben zsidó, és érdekes módon nem öltem meg, nem hívtam rá a Betyársereget, nem tettem marhavagonba, nem loptam seriffcsillagot a játékboltból, hogy a mellére tehessem, stb.

Kb. lesz@rtam, ha így érthetőbb.

2012. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!