Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek ezt az igazságot így...

Nektek ezt az igazságot így túl nagy sokk hallani? Mi lesz majd akkor, mikor kiderül hogy az egész liberál-globalista diktatúrát kiépíteni kívánó pénz és korporációs oligarchia? Szívroham?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. szept. 14. 10:44
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én nem gondolom hogy összeesküvés elméleteket kellene gyártani. Pld Vagyok én és van 1milliárd dolcsim és te akinek van 2millárdja. Nem kell nekünk ahoz összebeszélni hogy egy kis gyorsan forró pénzt lekaszáljunk egy kiszolgáltatottan nyitott gazdaságú országról egy adott elgyengült pillanatában. Ilyen a tőke jellege."főleg ha spekuláns"


A balíb oldal gyakorlatilag Tony Blai-ral került kapcsolatban a nagytőkével, és egyből elmélyült a kapcsolatuk. ma már elválaszthatatlanok.


A mai válságot pedig a tőke ellensúlyának a politikai szituációk " a keleti szoc-blokk megszűnése" és a neoliberális alapú globalizmus 'szabadság rohama" szóval az ellensúlyainak a kiiktatása gerjeszti.


" részletezem de csak ha kéred mert nem rövid a magyarázat"

2012. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láttam azt a filmet én is. Jó film.
2012. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem, itt semmi sokkoló nincs. Legalábbis annak, aki ismeri a kapitalizmus működését. Annak azért sem sokkoló, mert egy pillanatig sem gondol liberál-globalista diktatúrára, hiszen pontosan ismeri a tőke működését, az ember viselkedését, ösztöneit, gondolkodásmódját.


Persze aki mindezekre nem gondol, megértem, hogy sokként éli meg az apró igazságokkal való találkozást. Pedig e fórumon is sokan, sokszor leírtak már hasonlókat.

2012. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megvilágosodtam! Örök hála neked. Most már mindent értek, hiszen az egész bonyolult gazdaságot - amit én a felsőoktatásban három féléven keresztül tanultam - két perc alatt megértettem. Holnap fogom is a kaszát-kapát és megyek felkoncolom a gonosz kapitalistákat!


Ui. Nem értem én, hogy mi bajotok van NEKTEK*, inkább menjetek el dolgozni (ha kell külföldre), de kössétek le magatokat, mert a végén becsavarodtok!


*összeesküvés-elméletben hívők

2012. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!