Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van így értelme ennek az...

Van így értelme ennek az országnak, hogy minden rosszul működik benne?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez az eredménye, ha a bulvársajtóból és a GyK-ról informálódik az ember.


Én vidéken élek, egész jól megélek a munkámból, semmimet sem lopták el (mondjuk vigyázok a cuccaimra), nem láttam még üvöltöző hordákat és lincselő tömeget sem a környéken, az etnikum nem jobb és nem rosszabb, mint máshol, gond nélkül kiutaztam és vissza Németországba, tehát elszigetelve sem vagyok Nugat-Európától. Apósomék földművelésből élnek, nem túl jól, de azért kijönnek.


Én Magyarországon élek. Te nem?

2012. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
De, én is Magyarországon élek, csak előbbre látok két lépéssel. Meg szélesebb a látóköröm. Elszigetelődésen például természetesen nem azt értem, hogy nem lehet Németországba utazni, hanem pl. azt, hogy Németország nem áll szóba velünk, meg senki más a civilizált világban, messze elkerülnek a beruházók, Magyarországot mindenki leírta.
2012. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
nincs demokrácia, fletónak nem verték össze a rendőrök és lőtték ki a szemét a nagy tüntetése közben. Az lett volna a fair demokratikus, de Így tényleg nincs értelme...
2012. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Vagy úgy!


De ez az ország hibája, vagy az azt irányító politikusoké?

Ha erre azt mondod, hogy az országé, akkor megkérdezem hogy miért?


Ha erre azt mondod, hogy:


a., mert az ország választotta a politikusokat,

...akkor erre én azt mondom, hogy a politikusok nem azzal nyerték meg a választást, hogy azt mondták, "Összekötjük a bajuszt mindenkivel, és tönkrevágjuk a gazdasági és külkapcsolatokat ezzel leépítve a magyar gazdaságot". Azért nyertek, mert teljesen mást mondtak, mint amit végül is tettek. Hozzáteszem, egyik oldal kopó, a másik meg eb.


vagy


b., mert az ország nem váltja le a politikusokat,

...akkor erre meg azt mondom, már csak alig 2 év a választásokig.


Ha erre azt mondod, hogy de addigra már késő, és csak még mélyebb lesz a ganyé, akkor megkérdezem, mi a teendő?


Ha erre azt mondod, hogy le kell váltani a kormányt, megkérdezem, hogyan?


Ha erre azt mondod, biztos van törvényes módja, azt mondom, hajrá előre, keresd meg és alkalmazd!

Viszont ha azt mondod, lázadjunk és erőszakkal, magyar virtust elevenítve távolítsuk el őket, akkor figyelmeztetlek, hogy a korábbi megállapításoddal szemben jogállamban élünk, és éppen te lennél az, aki anarchiába taszítanád az országot.


No, erre varrjál gombot! ;D

2012. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nehéz teher lehet a jövőbe látni.
2012. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az.
2012. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15: Neked lehet, hogy nehéz teher, de nekem nem olyan nehéz belátni, hogy amit ma nem ruháznak be, az 2-3-5- év múlva hiányozni fog. Növekedésben, adóbevételben, jólétben, életszínvonalban. Meg azt se nehéz belátni, hogy ha leállt a hitelezés, akkor nem is lesz beruházás. A hitelezés meg azért állt le, mert szorongatják a bankokat.
2012. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!