Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen pesszimista a HÍR...

Miért ilyen pesszimista a HÍR és az ECHO TV? Néha már úgy érzem, hogy feltudnám kötni magam egy-egy műsor láttán.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Miért, egyébként olyan rózsás a helyzet? És mit értesz az RTL optimizmusán? Azt a sok primitiv gügyögést mondjuk arról, hogy a fantasztikus celeb finom fagylaltot nyalt a barátjával a bergengóciai tengerparton? Hát ha ez kell, akkor nézd ezt! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Hír meg z Echo Tv olyan kitűnő lenne. Persze, eléggé elfogultak, de hát egy "optimista" RTL Klubnál azért többet mutatnak a valóságból.
2009. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy a Hírtv és ECho nem túl optimista adó mostanság, de legalább nem az a fő hír, hogy ma melyik sztár milyen bugyit vett fel. Igen egy kissé elfogultak, de mivel kereskedelmi adók ezt megtehetik. Sajnos náluk a közszolgálati balra húz amit nem szabadna.

Amúgy meg a kormányon nem is igazán lenne mit dicsérni.

2009. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%
Azt csinálják amit a médiumoknak csinálnia kellene, bírálja a hatalmon lévőket. Azt kéritek számon rajtuk miért nem bírálják az ellenzéket is?
2009. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom mire ez az önpusztító magatartás,csak mert valamit mondanak a TV-ben.

A politika a csúsztatások művészete, egészséges esetben.

Sajnos ennek a művészetnek a határárait feszegeti a világ.

És aggasztó hogy kis hazánk esetén már a határ túlságosan liberális, sőt bizonyos oldalról erősen alakítható, és az érdekeknek megfelelően torzítható.

Részemről Hír t Echo t és ATv t is nézek, és levonom a magam fejtegetéseinek lényegét.

Szoktam az ATV interaktív műsoraiba is SMS ezni vagy betelefonálni. Érdekes hogy milyen benyomást keltek az utánam betelefonálókban pozitív értelemben.

Pedig mindig elmondom hogy jobbik os vagyok.

Sok kizárólag ATV t néző szembesül azzal hogy ugyan abban a Tv ben ahol soha semmi mást nem hallott csak hogy a jobbik osok rasszisták,szélsőségesek,antiszemiták !

Mos valahogy nem azt kapja hanem értelmes válaszokat vagy kérdéseket amire a műsorvezetőknek láthatóan kellemetlen válaszolni.Furcsa érzés kérdőjeleket idézni az emberek fejében. Ez már a számomra elég mert nem nekem kell meg győznöm senkit, nekem elég ha csak segítek nyitni az elvörösödött látószögén.

2009. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
23.54: Nagyon jól gondolod és csinálod!
2009. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
26%
mert ellenzéki...
2009. aug. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
örüljünk hogy van 2 csatorna ahol igazat mondanak, mert a valóság is elég szomorú ebben az országban mert az mszp tönkretette...
2009. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 18:02-vel!
2009. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
hát ne érts vele egyet bazzeg te buszi
2009. aug. 6. 16:09
 20/27 Preky69 ***** válasza:
0%
Én csak úgy hívom,hogy a rémHÍR TV :) Az ECHO TV meg állandóan kiferdíti a híreket és soxor a fele sem igaz vagy nem úgy.
2009. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!