Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az alábbi videóról?

Mit gondoltok az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

[link]


Én a magam részéről nagyon támogatom a TSZ-esítést, ez használ a magyar mezőgazdaságnak is, és segít a cigányoknak visszailleszkedni a munka világába. Szerintetek megérne valamennyi állami támogatást? Akik azt mondják, hogy a cigányok nem hajlandóak dolgozni, ha van munka, hogy magyarázzák ezt?


2009. júl. 31. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak több ilyen kezdeményezés lenne, és igen, bárcsak kapnának ezek állami támogatást! Nagyon tetszik!Végre valami pozitív dolog!

Ui: Sajnos, mivel ez Magyarország, biztos valami adózási vagy korrupciós vagy szabálysértő vagy egyéb indokkal meg fog szűnni :(((( Ne legyen így és ne figyeljetek rám, kicsit depi vagyok az ország helyzete és morális állapota miatt...remélem egy nagykutya se lát majd ebben kisajátítandó business-t. :(((

2009. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cigányok egy jó nagy rétege szívesen dolgozna, ha lehetőség van rá, és segítenek nekik. Személyesen ismerek jó pár ilyet! (én nem vagyok roma) És igen van olyan is aki nem, inkább a könnyebb utat keresi. :( Csakúgy mint minden más népnél.
2009. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, terjeszteni kéne.

Végre egy gyakorlatban működő ötlet.

2009. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

JÓ ÖTLET :)

KB FÉL ÉVE PONT EZEN TANAKODTUNK AZ ISMERÖSÖKKEL

2009. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg az éppen kormányozni készülő párt a családi gazdaságokat preferálja a nagybirtokkal szemben, addig ez a kezdeményezés halálra van ítélve...


Kár érte.

2009. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A cigányok egy jó nagy rétege szívesen dolgozna, ha lehetőség van rá, és segítenek nekik. "

Ezen jókat szakadtam xD Attól, hogy te ismersz dolgozni vágyó cigányokat, attól még a 98%-uk akkor sem dolgozna, ha az orruk alá nyomnák, mert kétkezi munkát lusták vállalni, és nem bírják elviselni, hogy 4 általánossal nem kapnak vezetői pozíciót. Bár már láttunk néhány ellenpéldát.

2009. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!