Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben melyik pártnak van a...

2014-ben melyik pártnak van a legnagyobb esélye a választási győzelemre?

Figyelt kérdés
A Jobbik nagyon jön fel. Eddig akikkel beszéltem, és fideszes volt, szinte mindenki a jobbikra szavazna. És itt is azt látom,h ogy jobbik. Szerintetek is jobbik győzelem lesz 2014-ben?
2012. szept. 18. 20:27
1 2 3
 1/24 Komplikato ***** válasza:
89%

Szerintem jelenleg korai megmondani.

Speciel még mindig reménykedünk páran új és értelmes létformák felbukkanásán a "piacon", bár nyilván jobb lenne lottózni. :D

2012. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen a Jobbiknak.
2012. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Jelenleg úgy tűnik a Fidesz-Jobbik-MSZP fej-fej mellett halad, kb. egyforma a támogatottságuk.

Az fogja megnyerni a választást, aki legjobban megszólítja a bizonytalanokat. Erre az ellenzéki pártoknak van nagyobb esélye.

De szerintem a 3 nagy párt közül még bármelyik lehet befutó.

2012. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne már leszámolni azzal a bizonyos 24 évvel!
2012. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

No igen, én sem szívesen látnám a Jobbikot. Hoffmann Rózsához tudnám hasonlítani őket. Egyik legnagyobb gond az iskolák b.szogatása, másik az EU zászló égetés, harmadik a zsidózás/cigányozás/elszámoltatás. Az iskolák szépen fejlődtek eddig, nem kéne alsóba kötelező délután, meg felsőbe. Mint ez a mindennapos tesi is hülyeség. És erre minden tanár ezt mondja. Nem csak én. Csak van, aki nem meri kimondani. Azzól nem is beszélve, hogy mi a francnak égetnek zászlót? És a cigányokat úgy is el lehet ítélni, hogy nem minden nap ordítozunk hogy cigánybűzözés, meg zsidó,zsidó,zsidó (és a végén kiderül, hogy aki a leghangosabban zsidózott, ő is zsidó) szóval ők is egy amolyan sajátzsebes párt lenne. Az LMP meg már megalakulásakor egy viccpárt volt, aki csak mégjobban védené a cigányokat, mégtöbb segéllyel. (de miből???)

Egy NORMÁLIS, RADIKÁLIS párt lenne a legjobb, nem egy ilyen díszmagyar. A városunkban a Jobbik mindent megszavaz a Fidesznek, így én nem is hiszek már nekik el egy szót sem.

2012. szept. 18. 20:38
 6/24 Dick Esmen ***** válasza:
0%
Jobbik vagy Fidesz.Sajnos...
2012. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen a Jobbiknak.
2012. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Komplikato ***** válasza:
58%

"Azzól nem is beszélve, hogy mi a francnak égetnek zászlót?"

Miért fáj neked, hiszen EU pénzből vették. :D


Nekem a Jobbik jó ideje hiteltelen, mint nagy ellenzéki párt, aki azért mindíg alányal a Fidesznek, meg véletlenül pont ellentüntet más ellenzékiekkel szemben. Vannak értelmes dolgok amiket meg kell védeni, de értelmes megoldásokat még nem láttam tőlük, a vezetőség meg egy halom ideges és agresszív emberke amolyan kocsmai "gyere ki a folyosóra" mentalitással. Ez azért kár, mert van pár értelmes felvetésük, meg pár értelmes képviselőjük is ... csak pont ezek háttérbe szorítva.

2012. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
A Jobbik csak áltatja magát. Felénk alig van támogatottsága. Legfeljebb a kamaszok között.
2012. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 tavol elo ***** válasza:
Az uj valasztasi rendszer, a regisztracio es a hataron tuliak szavazata is a fidesznek kedvez! Ne gondolja senki, hogy nem ugy alakitottak at a valasztasi rendszert, hogy nekik jo legyen :S Es minden elonnyel egyutt meg mindig oriasi a tamogatottsaga lasd nemreg Hodmezovasarhely de hat nem csak ott nyernek hanem mashol is meg megnyerik az idokozi valasztasok. Ha penzben kellene fogadnom akkor a fideszre fogadnek a felsoroltak miaat.
2012. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!