Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni baloldaliak vagy az...

Az itteni baloldaliak vagy az MSZP-sek hogyhogy nem szeretnek érvelni meg válaszolni, lepontozni viszont annál inkább?

Figyelt kérdés

Volt az elmúlt napokban kiírva jónéhány kérdés, hogy miért érné meg az MSZP-re szavazni megint, milyen pozitív dolgokat tett az MSZP az országért, miért szeretitek az MSZP-t..stb., ezekre a kérdésekre szinte egy érv se érkezett.

Viszont az itteni válaszok pontozási arányaiból egyre szembetűnőbb, hogy sok a balos itt, aki a jobboldalt védi vagy nem szidja,általában alacsonyra van pontozva, a többiek meg magasra.


2012. szept. 18. 21:33
1 2
 1/11 bumbi02 ***** válasza:
91%

Nyugi, mikor én feltettem a kérdést, hogy miért jobb a Jobbik, hogy oldaná meg a problémákat, senki nem tudott értelmes választ adni, csak a dogmákat nyögni, hogy cigánykérdés, elszámoltatááás...


Én meg baloldaliként szinte sose pontozok - toplistán is látszik hogy ebből "pontom" nincs is - . Ellenben engem elég rendesen leszoktak pontozni, és valószínüleg nem a baloldaliak. Szóval nyugi, ez nem oldalhoz köthető dolog, hanem értelmi szinthez.

2012. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez is igaz, tudom, hogy te nagyon szelíd kommentelő vagy ,nem lepontozós típus. :)


De egy ideje úgy látom ,már a jobbikosok is, a fideszesek is, a nem balosok is valahogy háttérbe szorultak , jobb pontokat kapnak a balosok.

2012. szept. 18. 21:45
 3/11 bumbi02 ***** válasza:
90%
Jobb pontokat kapnak/kapunk, mert általában teljesen mindegy, hogy ki van a kormányon, mindig az azt szidók lesznek többségben. Mivel most jobboldali kormány van, ezért a baloldaliak szidják, így ők vannak többségben. (általában akinek jó, az nem jön fel, leírni hogy de jó nekem, boldog vagyok, stb.. az emberek szeretnek panaszkodni) .
2012. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne keverd! Én is baloldali vagyok, de nem vagyok MSZP-s, csak szimpatizáns. Az emberek nem pártokra, hanem szimpatikus emberekre adják voksukat. A megválasztott vezető hibázik és lehet szidni, rajta keresztül a regnáló kormányt. Mi magyarok megvezethetőek vagyunk. S inkább ebben élünk, mint a radikális jobbik által teremtett ú.mond jólétben.
2012. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
szerintem is karakterekre szavaznak az emberek ..
2012. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem keverem, tisztában vagyok vele, hogy nem egyenlő az MSZP-s a baloldalival.Ezért is írtam a kérdésbe a "vagy" szócskát.
2012. szept. 18. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Igazából baloldaliként nem szeretem az MSZP-t. Ha már muszáj válaszolnom a kérdésedre gondolom azért "jobb", mert így leváltható az Orbán-kormány, más előnyét nem látom. Nagyon jó lenne, ha az a két párt végre eltűnne a süllyesztőben és átadnák a helyüket két normális jobb- és baloldali pártnak.
2012. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdésektől is függhet. És sokan nem is kommentelnek, csak pontoznak. De igazából még egy hasznossági százaléknál sem tudhatod, hogy hány értékelés van mögötte, mert erről nincs adat. Én jobboldali vagyok, de hol felpontoznak, hol meg le, ez inkább attól függ, mennyire adok kulturált választ (igen, elismerem, nem mindig épp kifinomult a válaszom).

Nekem egy válasszal két esetben van bajom: elfogult vagy kötekedő. Általában nem szeretem, ha elfogult vagy kötekedő válaszokat felpontoznak (mert ilyenre is van példa).

2012. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

"Az itteni baloldaliak vagy az MSZP-sek hogyhogy nem szeretnek érvelni meg válaszolni, lepontozni viszont annál inkább?"


Prolikról, a kőkemény munkásosztályról beszélsz. Ők nem pont az eszükről, inkább a bosszújukról híresek.

2012. szept. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes én véleményeimet írom le,és másokét olvasom.

Valahogy pont vadászás hidegen hagy!:)

2012. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!